| Зертханалыќ ж±мыс 5 Тақырыбы: Әр түрлі температурадағы суды араластырғандағы жылу мөлшерін салыстыру 84 Kb. 1 | оқу |
| Выборочный метод Сандық деректерді талдау. Екі топтың орта мәндерін салыстыру: Стьюденттің жұптасқан t- критерийі 255,82 Kb. 5 | оқу |
| Мақсаты: Жалпы мәдениет мәнмәтінін Мұғалімнің мінсіз мұғалім туралы қалыптасқан ұстанымдарын зерттеу және талдау нәтижелерімен салыстыру 30,69 Kb. 1 | оқу |
| Платежные системы казахстана Салыстыру үшін Ресейде 012 жылдың басында терминалға 270 тұрғыннан, бір банкоматқа 007 тұрғыннан келген болатын 1,01 Mb. 7 | оқу |
| Сабақ тақырыбы: Баяндауыш Сабақ мақсаты Сабақ әдіс-тәсілі: түсіндіру, «Тізбек сұрақ» ойыны, ой қозғау, салыстыру әдісі,шығармашылық тапсырма Сабақ 121,29 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: Төрт түлік. Фразеологизмдердің грамматикалық сипаты. 7-сынып Проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып,дәлелді жауап беру, өз жауабын өзгенің жауабымен салыстыру, талқылау Сабақ 61,74 Kb. 1 | оқу |
| Физика пәнінен сынып оқушыларына сыныптарда кеткен олқылықтың орнын толтыруға арналған тақырыптар Жұмыстың мәнін график бойынша анықтау, ауырлық күші мен үйкеліс күшінің жұмысын салыстыру 15,27 Kb. 1 | оқу |
| Бесінші апта. №5 Дәрістің тақырыбы Социологиялық зерттеу мазмұны, социологиялық зерттеу түрлері: далалық және лабораториялық, сұрыптау, салыстыру Бағдарламасы 15,97 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың мақсаты Сабақтың барысы Сабақтың түрі Сабақтың әдісі Оқушылардың есептің жаңа түрімен таныстыру. Жақындау жылдамдығына берілген есептермен салыстыру Сабақ 14,23 Kb. 1 | оқу |
| Сызықтық өлшеулер Геодезиялық өлшеу деп өлшенетін шаманы бастапқы бірлік ретінде кабылданатын басқа бір шамамен салыстыру процесін айтады. Геодезиялық өлшеулерді негізінен үш түрге белуге болады Реферат 452,75 Kb. 3 | оқу |
| Сабақ тақырыбы Аяққап жасаймыз Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары Арнайы терминдерді қолдана отырып өнердің әртүрлі туындыларының негізгі мәнерлеу құралдары мен материалдарын салыстыру және айырмашылығын көрсету Сабақ 0,91 Mb. 1 | оқу |
| 2 бөлім. Деректер мен операциялардың логикалық түрі. Деректердің логикалық түрі Жолдарды бір-бірімен салыстыруға болады. Бұл жағдайда салыстыру лексикографиялық ретпен жүреді 0,69 Mb. 5 | оқу |
| Сабақтың мақсаты: Оқушылардың ғарыш әлемі туралы білімдерін кеңейтуге көмектесу. Сабақтың міндеттері Оқушылар мәтінмен таныса отырып,саралау, сипаттау, зерттеу, салыстыру, талдау жұмыстарын жүргізуге жағдай жасау Сабақ 80,49 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: №1 Зертханалық жұмыс. «Әр түрлі температурадағы суды араластырғандағы жылу мөлшерін салыстыру» Оқушылардың білім деңгейін және білім мазмұнының тұрақтылығы мен оны игерудегі іскерлік пен дағдыны бақылау Сабақ 8,71 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: Сақтар Пәні: тарих 5+6 сынып Тәрбиелік Оқушылардың бойында зерттеу қабілеттерін іздену, салыстыру, талдау әдіс-тәсілдері арқылы дамыту-шығармашылық ойлауды,танымдық қабілеттерін дамытуға жағдай жасау Сабақ 9,78 Mb. 1 | оқу |