Сабақ барысында оқушылардың лексикалық сөздік



жүктеу 1,45 Mb.
бет1/6
Дата14.05.2018
өлшемі1,45 Mb.
#13096
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6



London Bridge is falling down

Name_________________

Surname______________________

Form _________________________


Translate into

Kazakhstan

India

Spain


France

Germany


Italy

Great Britain

Italy

Korea


Turkey

China


Japan

Camels


Tiger

bear


elephants

giraffes


zebra

monkey


Always

Sometimes

Usually

Often


Seldom

A gumnasium

A library

A canteen

A disco

A computer room



Karate lessons

Judo lessons

Aikido lessons

Computer lessons

Lessons in art

Lessons in music

Lessons in boxing
5 сынып
Сабақтың тақырыбы : Сөздік диктант

Сабақтың мақсаты: 1) Оқушылардың өткен тақырып бойынша сөзді

қорларын тексеру



2) Сабақ барысында оқушылардың лексикалық сөздік

қоры мен грамматикалық білімдерін дамыту

3) Оқушыларды ұқыптылыққа , зейінділікке

тәрбиелеу.



Сабақтың түрі: бақылау сабақ

Сабақтың әдісі: диктант

Сабақтың көрнекілігі: сөздік карточкасы

Пән аралық байланыс: қазақ тілі

Сабақтың барысы :

І. Үйымдастыру кезеңі

-Good morning pupils!

-How are you?

Who is on duty today?



ІІ. Сөздік диктант

I . Translate into native language

  1. Translate into your native language

Name_________________

Surname______________________

Form _________________________


Translate into Russian

Kazakhstan

India

Spain


France

Germany


Italy

Great Britain

Italy

Korea


Turkey

China


Japan

Camels


Tiger

bear


elephants

giraffes


zebra

monkey


Always

Sometimes

Usually

Often


Seldom

A gumnasium

A library

A canteen

A disco

A computer room



Karate lessons

Judo lessons

Aikido lessons

Computer lessons

Lessons in art

Lessons in music

Lessons in boxing

ІІІ. Үйге тапсырма : ереже қайталау

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Жалпылама қайталау

Сабақтың мақсаты: There is, there are және I like reading

құрылымдарын қолдана отырып сөйлеуге

үйрету.

Оқушылардың мәдени әдеби өй-өрісін дамыту.

Оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын

арттыру

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі

Сабақ барысы:

  1. Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Is there a swimming pool?.”.

  1. Жаңа сабақ

Тілді жаттықтыру

What month is it now?

What season is it now?

What date is it today?

What day is it today?

2) сөздік жұмыс.

Gymnasium гимназия

Library кітапхана

Disco дискотека

Canteen асхана

Tennis courts тенисный корд

Сөздерді дыбыстау, дәптерге жазу

There is, there are құрылымдарын түсіндіру

Exercise 1 read

  1. Пысықтау

Кітаппен жумыс

2. Listen and repeat.

Omar: Is there a swimming pool there?

Colin: Yes, there is.

  1. Talk to your friend about the Holiday Camp in Sherwood.

Is there a swimming pool there?

  • Yes, there is / No, there isn't.

4. Talk to your, friend about your school.

Is there a------- ?



- Yes, / No,

5. Listen and repeat.

Omar: Are there any judo lessons?

Colin: No, there aren't.

6. Talk to your friend about the Holiday Camp in Sherwood.

Are there any ?

  • Yes, there are / No, there aren't.

  1. Бекіту

Exercise 9-10 Answer the questions

V. Үйге тапсырма

Қайталау

33 5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Жүзу бассейіні спорт

Сабақтың мақсаты: There is, there are және I like reading

құрылымдарын қолдана отырып сөйлеуге

үйрету.

Спортты сүюге тәрбиелеу.

Оқушылардың мәдени әдеби өй-өрісін дамыту.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: Орыс тілі

Сабақ барысы:

  1. Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Is there a swimming pool?.”.

  1. Жаңа сабақ

Тілді жаттықтыру

What month is it now?

What season is it now?

What date is it today?

What day is it today?

2) сөздік жұмыс.

Gymnasium гимназия

Library кітапхана

Disco дискотека

Canteen асхана

Tennis courts тенисный корд

Сөздерді дыбыстау, дәптерге жазу

There is, there are құрылымдарын түсіндіру

Exercise 1 read

  1. Пысықтау

Кітаппен жумыс

2. Listen and repeat.

Omar: Is there a swimming pool there?

Colin: Yes, there is.

  1. Talk to your friend about the Holiday Camp in Sherwood.

Is there a swimming pool there?

  • Yes, there is / No, there isn't.

4. Talk to your, friend about your school.

Is there a------- ?



- Yes, / No,

5. Listen and repeat.

Omar: Are there any judo lessons?

Colin: No, there aren't.

6. Talk to your friend about the Holiday Camp in Sherwood.

Are there any ?

  • Yes, there are / No, there aren't.

  1. Бекіту

Exercise 9-10 Answer the questions

V. Үйге тапсырма

Exercise 12

34 5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Сыныпта қанша оқушы?

Сабақтың мақсаты: How many boys are there in your class?сұрағын

еңгізу.There is…, there are…құрылымының

қолданулуын үйрету.

Достыққа жолдастыққа тәрбиелеу.

Сұрақ қою іскерлігін дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер, грамматикалық таблица

Пән аралық байланыс: Қазақ тілі

Сабақ барысы:

  1. Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 12

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Сөздік диктант

Gymnasium, library, disco, canteen tennis courts

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ How many boys are there in your class?”.

  1. Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Chair орындық

Picture сүрет

Window терезе

Plant өсімдік

Bag сөмке

Hair шаш

Eye көз

How many boys are there in your class? Сұрақты еңгізу оған жауап беруді үйрету

Exercise 1 read

  1. Пысықтау

Exercise 2-4 Listen and repeat

  1. Talk to your friend about your things in your bags.

5/How many books are there in your bag? There're (There's only one book in my bag.)

6. Listen and repeat.

Omar: Are there any boys from Kazakhstan? Colin: No, there aren't any.

7. Talk to your friend about the boys and girls from other countries, towns,
area, etc.


  • Are there any boys and girls from India? Yes, there are some / No, there aren't any.

  1. Бекіту

8 Count the boys and girls with black, brown, blue eyes, with black, brown and blond hair, and girls with long and short hair and fill in the chart.



V Үйге тапсырма Exercise 9

35 5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Анама қалай көмектемемін

Сабақтың мақсаты: Оқушының сөздік қорын кеңейтую Үстеулермен

таныстыру, олардың қолданулуын үйрету.

Оқушыны еңбек етуге оны сүюге тәрбиелеу

Ойлау, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Аралас

Көрнекілігі: грамматикалық таблица

Пән аралық байланыс: Қазақ тілі

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 9

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Сөздік диктант

Chair, picture, window, plant, bag, hair, eye…

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Do you help in the house ”.

V.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Always әрқашан

Sometimes иногда

Usually әдетте (обычно)

Often жие

Seldom сирек

Never ешқашан

Сөздерді дыбыстау, сөздік дәптерге жазу

Exercise 1.1. Read.

Colin: I often help my mother in the house. I usually make my bed, sometimes tidy my room. I always take the rubbish out. I seldom do the washing up and never lay the table.

Colin: Do you ever help your Mum in the house, Omar?

Omar: Yes, I do. I often help my Mum.

Colin: How often do you make your bed?

Omar: I always make my bed.

















































Colin: And how often do you tidy your room?

Omar: Once a week. Usually on Saturday afternoon.

Colin: Who lays the table in your family?

Omar: My Mum does.

Colin: So does my Mum.

VI.Пысықтау

Exercise 4 right or wrong

Colin seldom helps his mother

Colin sometimes tidies his room

Colin always does the washing up

Colin usually makes his bed

Colin never lays the table

VII.Бекіту

Exercise 7 listen and repeat

Do you ever help your mother?

Yes, I do. I often help my mother.

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 1
36 5 сынып

Сабақтың тақырыбы: Do you help in the house?

Сабақтың мақсаты: Do you help in the house? тақырыбы бойынша

оқушылардың білімін бекіту.

Оқушыны еңбек етуге оны сүюге тәрбиелеу

Ойлау, есте сақтау қабілетін дамыту.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Бекіту

Көрнекілігі: грамматикалық таблица

Пән аралық байланыс: Қазақ тілі

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Do you help in the house? ”.

III.Бекіту

1) Үстеулерді қайталау

2) Exercise 4 right or wrong

Colin seldom helps his mother

Colin sometimes tidies his room

Colin always does the washing up

Colin usually makes his bed

Colin never lays the table

5. Answer the questions. Use the words in the box.

Example: Does Colin ever help his mother? Yes, he often helps his mother.

  • Does Colin ever make his bed?

  • Does Colin ever tidy his room?

  • Does Colin ever take the rubbish out?

  • Does Colin ever do the washing up?

  • Does Colin ever lay the table?

6. Answer the questions.

Example: Do you ever help your mother?

Yes, I often (always) help my mother.

  • Do you ever make your bed?

  • Do you ever tidy your room?

  • Do you ever take the rubbish out?

  • Do you ever do the washing up?

  • Do you ever lay the table?

7. Listen and repeat.

Colin: Do you ever help your mother? Omar: Yes, I do. I often help my mother.

8. Talk to your friend. Use the words in exercise 2.

  • Do you ever help your mother?

  • Yes, I

No, I never

9. Listen and repeat.

Colin: How often do you make your bed? Omar: I always make my bed.
Exercise 10 Talk to your partner. Use the words in Exercise 2
IV.Үйге тапсырма

Exercise 13
5 сынып

Сабақтың тақырыбы: Сусындар мен тосаптар

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын молайту. Жаңа

сөздермен таныстыра отырып олардың

сөйлемде қолданулуын үйрету

Достыққа жолдастыққа тәрбиелеу.

Оқушылардың мәдени әдеби өй-өрісін дамыту.

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

  1. Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Do you want some Pepsy?”.

  1. Жаңа сабақ

сөздік жұмыс.

Coke кока-кола

Pepsy пепси-кола

Juice шырын

Hamburger гамбургер

Cheese сыр

Bread нан

Biscuits печенье

Chips чипсы

Exercise 1 Read

Colin, Omar, Ben, Carol, Ann, Asel at Colin's party.

Colin: Do you want some lemonade?

Omar: No, thanks.

Colin: Do you want some Coke?

Omar: Yes, please. I love Coke.

Colin: There's a football match tomorrow. Do you want to come?

Omar: Yes, all right.

Colin: What about you, Ben?

Ben: No, thanks. I'm busy.

Omar: What time does it start?

Colin: At 4 o'clock.

  1. Пысықтау

Кітаппен жумыс

Exercise 4 Listen and repeat.

Colin: Do you want some lemonade?

Omar: No, thanks.

Colin: Do you want some Coke?

Omar: Yes, please, I love Coke.

Exercise 5 Talk to your friend. Use words in exercise 2

Exercise 6 Listen and repeat

Exercise 7 Talk to your friend

  1. Бекіту

Exercise 8 Talk to other friends using the information in the box. Invite them to different places

Make a chart like this

Exercise 9 Say how many students want to come to a disco, to a circus, to a football match

V. Үйге тапсырма

Exercise 12

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Оның ұлты орыс. Кім? Не? Қайда ?

Сабақтың мақсаты: Ел аттарын және кімнің қай елден

келгенін сұрауды үйрету. Аңдардың және

олардың қай елдерде мекендейтінін

айтқызып үйрету

Елді-мекенді сүюге тәрбиелеу.

Оқушылардың сөйлеуге оқығанны

әңгімелеуге үйрету

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 12

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Сөздік диктант

Coke, lemonade, orange juice, tomato juice, cake, hamburger, bread and cheese….

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ He is Russian ”.

V.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Camel Верблюд

Tiger тигр

Bear медведь

Elephant слон

Giraffe жираф

Zebra зебра

Monkey обезьяна

Exercise 1 Read





Exercise 2 listen and repeat

India China France Kazakhstan



VI.Пысықтау

Exercise 3 Listen and repeat

-Where does Victor come from?

-He comes from Russia

Exercise 4 Talk to your friend about other famous people. Use pictures

Exercise 5 Listen and repeat

Exercise 6 Listen and repeat

VII.Бекіту

Сұрақ-жауап жұмысы

Where do elephants come from?

Where do kangaroos live?

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 15

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Тест

Сабақтың мақсаты: Өткен тақырыптар бойынша

оқушылардың білімін тексеру. Тест жазу

Оқушылардың білімге құштарлығын

арттыру

Есте сақтау қабілетін дамыту

Сабақ типі: білімді тексеру сабағы

Дидактикалық материал: тест

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Today in our lesson we shall the test

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Circle the correct answer.

1. Where do elephants come from?

A. Russia.

B. India.

C. England.

2. Do you want some Pepsi?

A. Yes, please.

B. Yes, I am.

C. Yes, it is.

3. Do you like swimming?

A. Yes, I am.

B. Yes, I does.
C. Yes, I do.


4. What is M. Jackson s nationality?

A. He is English.

B. He is Spanish.
C. He is American.


5. Do you ever help your mother?

------------------------------------
6. How often do you make your bed?

--------------------------------------
7. Is there a swimming pool in your school?

---------------------------------------
8. There is a disco tomorrow. Do you want to come?

------------------------------------------------------
9. How many boys are there in your class?

---------------------------------------------
10. What time does your school start?

---------------------------------------
IV.Үйге тапсырма

Қайталау

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Менің пәтерім

Сабақтың мақсаты: There is, there are құрылымын қайтала

отырып өз үйі , бөлмесі туралы сөйлеуге

үйрету. Жаңа сөздерді енгізу

Еңбек етуге тәрбиелеу.

Есте сақтау қабілетін дамыту
Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:
I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “My flat”.

III.Жаңа сабақ

сөздік жұмыс.

Corridor дәліз

Living room қонақ бөлме

Bedroom үйықтайтын бөлме

Study кабинет

Rug төсеніш , кілем

Dining room асхана

Bath room жуынатын бөлме

Toilet туалет

Plant үйде өсетін өсімдік

Sofa диван

Exercise 2 Look at this plan. This is Omar’s flat

Exercise 3 Look at the picture. Write the names of the room.

A.---------------

B.------------

C.------------

D.------------

IV.Пысықтау

Exercise 4 Write the names of the rooms of your flat

Exercise 5 Listen and repeat

Exercise 6 Read

This is a living room

There is a sofa in the living room

There are two armchairs in the living

V.Бекіту

Exercise 8 Listen to the questions and answer

- Is there a table in the living?

-yes, there is

-Is there a clock.

-no, there isn’t

VI. Үйге тапсырма

Exercise 12

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Керлдің асханасы

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын кеңейту

«кухня» туралы сөйлеуге үйрету

Еңбекті сүюге тәрбиелеу

Ойлау, есте сақтау қабілетін дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 12

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Төмендегі сөздердің көпше түрін жазып шық.

A living room, a study, a dining room, a bathroom, a toilet, a sofa, a clock, a window, a book, a plant

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Carol’s kitchen ”.

V.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Cook пісіру

Dishwasher ыдыс жуатын машина

Washing machine кыр жуатын машина

Sink қол жуатын жер

Fridge холодильник

Cupboard ыдыс қоятын шкаф

Plate тарелке

Exercise 3 read

Carol’s kitchen

It’s a modern kitchen. It’s nice and clean. There’s a washing machine, a fridge and a cooker, but there isn’t a dishwasher. There are a lot of cupboards in the kitchen. There isn’t a carpet on the floor. There’s a radio. There isn’t a clock in the kitchen. There aren’t plates and cups in the sink.

VI.Пысықтау

Exercise 4 Compare your kitchen with this kitchen and say what’s missing

There’s a washing machine-----------------------but there isn’t --------------------.

There’s a dishwasher-------------------------------but there isn’t --------------------.

Exercise 5 Describe your kitchen

There’s----------------

There isn’t---------------

There are---------------

There aren’t-------------

VII.Бекіту

Write 5 interview questions

Is there a washing machine in your kitchen?

Are there plates in the sink?

Is there a clock in your kitchen?

Is there a radio in your kitchen?

Are there a cupboards in your kitchen?

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 10 Write. My kitchen.

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Қай бөлме ұнайды?

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын кеңейте

отырып, қай бөлме қай мақсатта

қолданылатын айтып түсіндіру

Оқушылардың бос уақытын дұрыс

пайдалануға үйрету

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 10

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

There is …, There are …құрылымын қайтала отырып сүрет бойынша сөйлем қурастыру

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Which room do you like?”.

V.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Read оқу

Watch қарау

Listen тыңдау

Wash up ыдыс жуу

Relax демалу

Talk соөлеу, әңгімелеу

Play ойнау

Exercise 1 Look at the words in the box. Match them to the pictures. Which room do the words go with?

Exercise 2 what do you do in your living room? Write all the ideas which come to your mind and exchange ideas with the others.

Example:

-I read books

-I read newspapers

-I watch TV

-I listen to music

-I relax in my living room

-I play chess…

VI.Пысықтау

What do you do in the kitchen? Write all the ideas that come to your mind and exchange ideas with others.

Example:

-I have breakfast, dinner, lunch, supper

-I cook dinner

-I wash up dishes

-I listen to music

-I talk to my family

-I drink some lemonade

VII.Бекіту

Exercise 4 which room do you like/ Why?

I like my room because….

-I relax in my room.

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 4

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Бөлмені суреттеу

Сабақтың мақсаты: There is…, there are… құрылымының

қолданулуын бекіту.

Оқушыларды бос уақыттын дұрыс пайдалануына

үйрету

Ойлау қабілетін дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Бекіту

Көрнекілігі: грамматикалық таблица

Пән аралық байланыс: Қазақ тілі

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Which room do you like? ”.

III.Бекіту

Exercise5 Describe your bed room.

Example: There are 4 pictures on the wall.

There are lamps on the toilet tables.

There is bed and in the room.

There isn't on the floor.

Exercise 6. Complete the sentences, and make some more sentences about the living room
(p. 106).


Language notes!

In the middle of the room


  1. There isn't a table in the middle of the room.

  2. There is a sofa at the wall.

  3. There is a carpet in front of the fire.

  4. There is a television near the window.

  5. There is an armchair near the bookcase.

  6. There is a book case next to the fire.

7) a lamp on the wall.

8) a clock over the fire.

9) There a cat under the table.

Exercise 7.Read the plan of this house (pp. 104-105).

Exercise 8 Draw a plan of your "dream house (flat)" and write 5 sentences about it.

Exercise 9 Read.

Excuse me. What's your address?' '16 Grand Road. Where do you live?' 'At 17 Lueen's Drive'

Exercise 10. Ask the addresses of some other students and write them down.

Excuse me. What's your address? Where do you live?

Name

Lives

Phone number

Omar

in Astana

32-42-56




















IV.Үйге тапсырма

Exercise 11

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Есімдіктер Some, any
Сабақтың мақсаты: Some, any сөздердің қолданулуын үйрету

Достыққа , жолдастыққа тәрбиелеу.

Есте сақтау қабілетін дамыту
Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Грамматикалық таблица

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:
I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “I need to buy a desk”.

III.Жаңа сабақ

Some, any сөздердің қолданулуын үйрету

Болымды түрі:

There are some apples

Болымсыз түрі:

There aren’t any flowers

Сұрақ

Are there any books?

Exercise 2 Read

There are some pictures on the walls.

There aren’t any chairs in the room.

Are there any pillows on the sofa?

Exercise 3 Talk to you partner

IV.Пысықтау

Exercise 4 Read the text and draw a scheme of it

Carol’s house

There are 4 rooms in Carol’s house: a living room, a bedroom, a kitchen, a bathroom. There is a hall and toilet. There isn’t any study in the house. There are some flowers on the fire. There aren’t any plants on the fire. There is a carpet in front of the fire. There’s a VCR and books on the shelf. There are some hooks

Exercise 5 Listen and repeat

-I want to go shopping.

-What do you need to buy?

-We need wall units.

-Wall units?

-Yes. For our coats, books, TV and our VCR.

-Do you need several units?

-Yes.

Exercise 6 Listen and practice

What do you need to buy?

I need to buy a desk.

V.Бекіту

Exercise 7what do you need to buy?

I need to buy------------

VI. Үйге тапсырма

Exercise 12
5 сынып

Сабақтың тақырыбы: Менің суда жүзгім келеді

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын кеңейте

отырып, much, many сөздердің

қолданулуын үйрету

Оқушылардың бос уақытын дұрыс

пайдалануға үйрету

Есте сақтау қабілетін дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 12

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Диалог бойынша жұмыс

-I want to go shopping

-What do you need to buy?

-We need wall units….

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ I need to buy a desk ”.

V.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Alamclock будильник

Pillow жастық

VCR видеомагнитофон

Bottom түп (дно)

On the left в левой стороне

On the right в правой стороне

Wall unit қабырға жиһазы

Mirror айна

Enough жеткілікті

Cheap арзан

Expensive қымбат

Some біраз, бірнеше

Exercise 9 Make a list of the things that you need to buy for your room.

Exercise 11 First read the text, then write about your plan

Much, many сөздердің қолданулуын үйрету

VI.Пысықтау

Exercise 12 Read and listen to the questions and answer.

What is there near your house?

There is a shop near my house.

Exercise 14 Read and listen

Are there many desks in the shop?

Yes, there are a lot of desks.

No, there aren’t many desks.

VII.Бекіту

Exercise 15 Talk to your partner

Are there many desks in the shop?

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 16

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: I want тобының құрлымы

Сабақтың мақсаты: Өткен сабақтағы материалдарды

қайтала отырып I want to swim тіркесін

енгізу

Есте сақтау қабілетін дамыту

Ойлау қабілетін дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 16

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Сөздік жұмыс

Alarmclock, pillow, VCR, bottom, on the left, on the right, wall unit, mirror, enough, cheap, Expensive, some

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ I want to swim ”.

V.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Swim жүзү

Lesson сабақ

Swimming pool жүзү бассейні

Favourite сүйікті

Want бір нәрсені істегісі келү

Plane ұшақ

Train поезд

Bus автобус

Car автомобиль

I want to swim” тіркесін еңгізу



Exercise 1 Interview 2-3 group mates

Exercise 2 Speak about your interview. Read

VI.Пысықтау

Exercise 3 listen and practice

Exercise 4 Talk to your partner

I want to------

Exercise 5 Listen and read

Someday I want to go to the United States. I want to go to Disneyland. I want to see the pacific Ocean. And I want to visit Hollywood. Then I want to go to the United Kingdom. I want to see the British Museum. I want to sleep in a castle.

Exercise 7 Study the pictures. Listen and repeat

VII.Бекіту

Exercise 8 Read and talk to your partner

I want to go to Japan.

I want to go to Russia by train.

I want to go to--------------.

I want to swim in a swimming pool.

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 11

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Жол ережесі
Сабақтың мақсаты: Бір жерге бару үшін немесе біреуді үйге

шақырғанда қандай сөз тіркестерін

қолдануға болатындығын үйрету

Адамгершілікке тәрбиелеу

Оқушының талдау қабілетін дамыту
Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:
I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “How do I get there?”.

III.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Turn бұрылу

Go бару

Strait тіке, тура

Sheet лист

Bowl чаша

Jar банка, кувшин

Exercise 1 read answer the question and practice

What is it?

At the top of the page…

Exercise 6 listen and read

IV.Пысықтау

Point it out

Room sofa sheet

Living room. chair book

Bedroom armchair dresser

Floor wall rug

Mirror pillow alarm clock

Exercise 3 Listen and practice

I’ve got to study.

I’ve got to eat.

I’ve got to tidy my room.

I’ve got to do shopping.

I’ve got to work in the garden.

V.Бекіту

Exercise 7 Talk to your partner.

How do I get from------------to------------?

Exercise 8 Invite your friend to your house.

Draw a map and write.

VI. Үйге тапсырма

Exercise 9

Draw a map and write

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Қандай сусын ұнайды?

Сабақтың мақсаты: Ағылшын мәдениеттігі кісіні сыйлау мен

ұсынғанда сыпайылық таныта отырып

сөйлеуді және жауап беруді үйрету.

Оқушылардың қол жетгізген жетістігін

көрсету арқылы белсенділігін тәрбиелеу.

Оқушының мәдени ой-өрісін дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 9

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Сөздік жұмыс

Turn, go, strait, sheet, bowl, jar….

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “Would you like some juice?

V.Жаңа сабақ

Would you like some juice?” тіркесін еңгізу, оған жауап беруді үйрету



-Would you like some juice?

-No, thanks. I don’t drink juice.

-How about some Coke?

-Yes, please.

-Here you are.

-Thank you.

Exercise 3 Listen and practice

VI.Пысықтау

Exercise 4 Match the words and pictures.

Lemonade coca-cola tea

Pepsi water chocolate

Cake sandwiches milk

Write the words to the box

Food Drink

Exercise 6 listen and practice

-Would you like an orange?

-Thank you. I’d like one.

- I like oranges. Mmm. It’s delicious.

-I’m glad you like to it.

-Where do orange come from?

-These come from California.

VII.Бекіту

Exercise 8 Listen and read

-Do you like pizza?

-No, I don’t.

-Do you like salad?

-Yes, I do.

-Would you like some salad?

-Yes, please.

VIII. Үйге тапсырма

Exercise 12,13


5 сынып 17.03.14
Сабақтың тақырыбы : Work at mistakes

Сабақтың мақсаты: 1) Оқушылардың өткен тақырып бойынша сөзді

қорларын тексеру

2) Сабақ барысында оқушылардың лексикалық сөздік

қоры мен грамматикалық білімдерін дамыту, қатемен жұмыс жіргізу

3) Оқушыларды ұқыптылыққа , зейінділікке

тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: қайталау сабақ

Сабақтың әдісі: қатемен жұмыс

Сабақтың көрнекілігі: сөздік карточкасы, тақта

Пән аралық байланыс: қазақ тілі

Сабақтың барысы :

І. Үйымдастыру кезеңі

-Good morning pupils!

-How are you?

Who is on duty today?

ІІ. қатемен жұмыс

III Сөздік диктант

I . Translate into native language

I. Translate into your native language

Name_________________

Surname______________________

Form _________________________


Translate into Russian

Kazakhstan

India

Spain

France

Germany

Italy

Great Britain

Italy

Korea

Turkey

China

Japan

Camels

Tiger

bear

elephants

giraffes

zebra

monkey

Always

Sometimes

Usually

Often

Seldom

A gumnasium

A library

A canteen

A disco

A computer room

Karate lessons

Judo lessons

Aikido lessons

Computer lessons

Lessons in art

Lessons in music

Lessons in boxing



ІІІ. Үйге тапсырма : ереже қайталау
5 сынып

Сабақтың тақырыбы: Мен гамбургерді ұнатамын

Сабақтың мақсаты: Тамаққа қатысты жаңа сөздерді еңгізу,

саналатын және саналмайтын зат

есімдер турулы түсінік беру

Адамгершілікке тәрбиелеу

Оқушының талдау қабілетін дамыту
Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “I’d like hamburger.”.

III.Жаңа сабақ

Сөздік жұмыс

Knife пышақ

Fork шанышқы

Spoon қасық

Glass шыны

Tomato помидор

Egg жұмыртқа

Milk сүт

Water су

Cabbage капуста

Cheese сыр

Carrot сәбіз

Change ауыстыру

Sugar қант

Peach шабдалы

Exercise 10 Countable and uncountable nouns

IV.Пысықтау

Exercise 2 Look up the geographical names in the textbook vocabulary

The USA

In the United States oranges usually come from California and Florida. Apples come from Washington. Peaches come from New Jersey. Bananas come from South America and Central America.

Cheese comes from California and sometimes from Europe. Lamb usually comes from Colorado and Montana. Coffee comes from Colombia. A lot of fish comes from Maine.

Most American cars come from Michigan, but many come from Japan, Germany. Many clothes are made in New York, but a large number come from China.

V.Бекіту

Exercise 3 True or false

  1. Cheese comes from Europe

  2. Lamb comes from Colorado and Montana

  3. Coffee comes from Kazakhstan

  4. In the USA oranges come from Arizona

e)Bananas come from South America and Central America

VI. Үйге тапсырма

Exercise 2

5 сынып



Сабақтың тақырыбы: Ас мәзірі (меню) зат есім

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын молайта

отырып, диалог бойынша жұмыс істеуді

үйрету

Сөйлеу тілін дамыту

Оқушылардың бос уақытын тиімді

пайдалануға үйрету

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі
Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 2

III. оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Countable or uncountable ?

Rain, armchair, sugar, apple….

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Would you like to order? ”.

V.Жаңа сабақ

Exercise 1. Warm-up. Read and sing.

Would you like to have a pear? Have a pear if you dare. Would you like to have a sweet? Have a sweet for a treat. I'd like to have a pear. I'd like to have a sweet. I'd like to come to your house. That would be really neat!



жүктеу 1,45 Mb.

Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау