| Сабаққа дайындау. Сыныпты топқа бөлу (3,5 + 5,63)*0,1= 2,703 Сабақ 1,93 Mb. 1 | оқу |
| Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушылардың кескіндеу пәнінен білімдерін жетілдіру Сыныпты жабдықтау, оқушыларды орындарына отырғызу, жоқ оқушыны журналға белгілеу Сабақ 44,75 Kb. 1 | оқу |
| Сабақ кезінде өзінің шешімдерінің дұрыстығына күмәнді болған. 10-сыныпты бітіріп Төтенше оқиға болғанын айтқан. Артынан ол адамдардың қатаң жаза алатындығын Сабақ 19,84 Kb. 1 | оқу |
| Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 16 наурыз 2009 ж. №4-02-4/450 Арнайы сыныпты ашу үшін балалар саны жеткіліксіз болған уақытта, даму мүмкіндіктері 56,33 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушылардың қолданбалы композициядан білімдерін жетілдіру, әр түрлі бұйымдар жасап Сыныпты жабдықтап, оқушыларды түгендеп, жоқ оқушыны журналға белгілеп, құралдарын тексеру Сабақ 33,5 Kb. 1 | оқу |
| Сабақ, жəрмеңке сабақ, географиялық футбол, біріккен сабақ.[4] Топтық оқыту технологиясына сыныпты топқа бөлуге болатын дəстүрлі емес сабақтардың түрі де жатады. Мысалы, конференция сабақ, саяхат Сабақ 46,97 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы : Мақал-мәтел әлеміне саяхат Сабақтың мақсаты : Білімділік: Ой өрісін дамыту,тіл байлығын дамыту Бүгінгі сабақты мен жарыс сабақ ретінде өткізсек деп шештім. Сыныпты екі топқа бөлдік Сабақ 30,74 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы Мәтінді есептерді пропорцияның көмегімен шығару Сыныпты топқа бөлу «Құпия себет» әдісі бойынша бөлінеді. Оқушылар 100 және 200 теңгеліктерді құпия себеттен алады. Осы алынған теңгелер бойынша екі топқа бөлінеді Сабақ 99,45 Kb. 2 | оқу |
| Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Кезекші оқушыны анықтап,оқушыларды түгендеу. Сынып журналына тиісті мәліметтерді толтыру. Сыныпты екі топқа бөлу. Топтың аттарын қою: і-топ Білімділік: Оқушылардың сәндік қолданбалы өнер туындылармен таныстыру. Теориялық білімдерін іс жүзінде көрсетіп, жұмысты шығармашылықпен жасауға ықпал ету. Жаңа дизайн талаптарына сай әсемдей білу Сабақ 103,8 Kb. 1 | оқу |
| Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Кезекші оқушыны анықтап,оқушыларды түгендеу. Сынып журналына тиісті мәліметтерді толтыру. Сыныпты екі топқа бөлу. Топтың аттарын қою: і-топ Білімділік: Оқушылардың сәндік қолданбалы өнер туындылармен таныстыру. Теориялық білімдерін іс жүзінде көрсетіп, жұмысты шығармашылықпен жасауға ықпал ету. Жаңа дизайн талаптарына сай әсемдей білу Сабақ 95 Kb. 1 | оқу |