іздеу: СЫНЫПТЫ

Геометрия, 8 сынып, 3 тоқсан
- Геометрия, 8 сынып
сынып. 1 .03.08ж
- Лтеме жасалѓан
Абайтану курсы 10 – сынып
- «Абайтану»
Алгебра және анализ бастамалары 11 сынып Сабақ № 26 Мерзімі
- Алгебра жјне анализ бастамалары 11 сынып Сабаќ №1 Мерзімі
-сыныпта оқу бағдарламалары, оқулықтар мен оәк апробациядан өткізу
- Әдістемелік нұсқау хат ǀ 2018-2019оқу жылы
Сынып
- Мектеп директорларына арналған қаржы мәселелері жөніндегі
сынып. Бақылау жұмысы №8 Сабақтың тақырыбы: Функция. Санды теңсіздіктер. Симметрия (қайталау)
- Сабақтың тақырыбы: Пропорция
-сынып. Қазақстан тарихынан әңгімелер
- Сабақтың мақсаты: «Қазақстан тарихы бойынша әңгімелер»
– сынып ІV-тоқсан ІІ – нұсқа
- Сынып. Тест жұмысы 1-тоқсан. – нұсқа Компьютерде ақпаратты кодтау үшін қандай есептеу жүйесі қолданылады?
Мектепалды даярлық топтары мен сыныптарында тәрбиелеу-оқыту үдерісін ұйымдастыру ерекшеліктері
- Оқу жылында қазақстан республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы
-сынып Қазақ тілі пәні бойынша 10-сыныпқа арналған алғашқы бақылау
- Оқу орыс тілдерінде жүргізетін қазақ тілі мұғалімдері үшін Диктант жинағы
НЕГІЗГІ ОРТА БІЛІМ ДЕҢГЕЙІНДЕГІ ПӘНДЕРДІ ОҚЫТУ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ (6, 8, 9-сыныптар)
-
  Орта  сыныптар  үшін  тараулардың  әдістемелік
- 1. «Бөбек» Ұлттық ғылыми-практикалық білім беру және сауықтыру орталығы, Адамның үйлесімді даму институты және
Сабаққа дайындау. Сыныпты топқа бөлу (3,5 + 5,63)*0,1= 2,703Сабаққа дайындау. Сыныпты топқа бөлу (3,5 + 5,63)*0,1= 2,703
Сабақ 1,93 Mb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушылардың кескіндеу пәнінен білімдерін жетілдіруСабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушылардың кескіндеу пәнінен білімдерін жетілдіру
Сыныпты жабдықтау, оқушыларды орындарына отырғызу, жоқ оқушыны журналға белгілеу
Сабақ 44,75 Kb. 1
оқу
Сабақ кезінде өзінің шешімдерінің дұрыстығына күмәнді болған. 10-сыныпты бітіріпСабақ кезінде өзінің шешімдерінің дұрыстығына күмәнді болған. 10-сыныпты бітіріп
Төтенше оқиға болғанын айтқан. Артынан ол адамдардың қатаң жаза алатындығын
Сабақ 19,84 Kb. 1
оқу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 16 наурыз 2009 ж. №4-02-4/450Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 16 наурыз 2009 ж. №4-02-4/450
Арнайы сыныпты ашу үшін балалар саны жеткіліксіз болған уақытта, даму мүмкіндіктері
56,33 Kb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушылардың қолданбалы композициядан білімдерін жетілдіру, әр түрлі бұйымдар жасапСабақтың мақсаты: Білімділігі: Оқушылардың қолданбалы композициядан білімдерін жетілдіру, әр түрлі бұйымдар жасап
Сыныпты жабдықтап, оқушыларды түгендеп, жоқ оқушыны журналға белгілеп, құралдарын тексеру
Сабақ 33,5 Kb. 1
оқу
Сабақ, жəрмеңке сабақ, географиялық футбол, біріккен сабақ.[4]Сабақ, жəрмеңке сабақ, географиялық футбол, біріккен сабақ.[4]
Топтық оқыту технологиясына сыныпты топқа бөлуге болатын дəстүрлі емес сабақтардың түрі де жатады. Мысалы, конференция сабақ, саяхат
Сабақ 46,97 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы : Мақал-мәтел әлеміне саяхат Сабақтың мақсаты : Білімділік: Ой өрісін дамыту,тіл байлығын дамытуСабақтың тақырыбы : Мақал-мәтел әлеміне саяхат Сабақтың мақсаты : Білімділік: Ой өрісін дамыту,тіл байлығын дамыту
Бүгінгі сабақты мен жарыс сабақ ретінде өткізсек деп шештім. Сыныпты екі топқа бөлдік
Сабақ 30,74 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы Мәтінді есептерді пропорцияның көмегімен шығаруСабақтың тақырыбы Мәтінді есептерді пропорцияның көмегімен шығару
Сыныпты топқа бөлу «Құпия себет» әдісі бойынша бөлінеді. Оқушылар 100 және 200 теңгеліктерді құпия себеттен алады. Осы алынған теңгелер бойынша екі топқа бөлінеді
Сабақ 99,45 Kb. 2
оқу
Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Кезекші оқушыны анықтап,оқушыларды түгендеу. Сынып журналына тиісті мәліметтерді толтыру. Сыныпты екі топқа бөлу. Топтың аттарын қою: і-топСабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Кезекші оқушыны анықтап,оқушыларды түгендеу. Сынып журналына тиісті мәліметтерді толтыру. Сыныпты екі топқа бөлу. Топтың аттарын қою: і-топ
Білімділік: Оқушылардың сәндік қолданбалы өнер туындылармен таныстыру. Теориялық білімдерін іс жүзінде көрсетіп, жұмысты шығармашылықпен жасауға ықпал ету. Жаңа дизайн талаптарына сай әсемдей білу
Сабақ 103,8 Kb. 1
оқу
Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Кезекші оқушыны анықтап,оқушыларды түгендеу. Сынып журналына тиісті мәліметтерді толтыру. Сыныпты екі топқа бөлу. Топтың аттарын қою: і-топСабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Кезекші оқушыны анықтап,оқушыларды түгендеу. Сынып журналына тиісті мәліметтерді толтыру. Сыныпты екі топқа бөлу. Топтың аттарын қою: і-топ
Білімділік: Оқушылардың сәндік қолданбалы өнер туындылармен таныстыру. Теориялық білімдерін іс жүзінде көрсетіп, жұмысты шығармашылықпен жасауға ықпал ету. Жаңа дизайн талаптарына сай әсемдей білу
Сабақ 95 Kb. 1
оқу

  1




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау