№1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектептің 2015– 2016 оқу жылында дарынды оқушылардың жетістіктері



жүктеу 25,66 Kb.
Дата13.11.2017
өлшемі25,66 Kb.

№1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектептің 2015– 2016 оқу жылында дарынды оқушылардың жетістіктері

  • №1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектептің 2015– 2016 оқу жылында дарынды оқушылардың жетістіктері

Полат Айгерим

  • Ағабек Сымбат
  • 11в сынып оқушысы
  • орыс тілі пәнінен аудандық пән олипиадасында
  • ІІ орын иеленген
  • жетекшісі
  • Сыздыкова
  • Қарлығаш
  • Ашен Жансая
  • 11а сынып оқушысы
  • ағылшын тілі пәнінен аудандық пән олипиадасында І орын иеленген
  • жетекшісі
  • Керимбекова
  • Әлия
  • Әділбек Дана
  • 10ә сынып оқушысы
  • математика пәнінен
  • аудандық
  • олимпиадасында
  • ІІ-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Бөрібекова Күлби

Сарсенбаев Айдар

  • Кемал Ақтоты
  • 11ә сынып оқушысы
  • математика пәнінен
  • аудандық пән олимпиадасында
  • ІІ-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Қарабаева Нават
  • Өтебек Лаура
  • 11а сынып оқушысы
  • қазақ тілі пәнінен «Жарқын болашақ» олимпиадасының «Әнші бұлбұл» байқауының аудандық, республикалық кезеңдерінде
  • Бас жүлделерді иеленген
  • жетекшісі
  • Мархабаева Эльмира
  • Сарсенбаев Айдар
  • сынып оқушысы
  • Қазақстан тарихы пәнінен
  • аудандық пән олимпиадасында
  • ІІ-орын иеленген,
  • жетекшісі
  • Қанжігітова
  • Гауһар
  • Қожанасіп Диана
  • 10б сынып оқушысы
  • Қазақстан тарихы
  • пәнінен
  • аудандық пән олимпиадасында
  • ІІ-орын иеленген,
  • жетекшісі
  • Салманов Бекжан

Абдирайм Балауса

  • Абдирайм Балауса
  • 3в сынып оқушысы
  • қазақ тілі , ана тілі, математика пәндерінен облыстық «Алтын ұрпақ» олимпиадасында
  • І-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Сарсекова Эльмира
  • Таймас Аружан
  • 3в сынып оқушысы
  • қазақ тілі , ана тілі, математика пәндерінен облыстық «Алтын ұрпақ» олимпиадасында
  • ІІ-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Сарсекова Эльмира
  • Абдирахман Диас
  • 3б сынып оқушысы
  • қазақ тілі , ана тілі, математика пәндерінен облыстық «Алтын ұрпақ» олимпиадасында
  • І-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Төреқұлова
  • Түймегүл
  • Жамбаев Нұрсұлтан
  • 5б сынып оқушысы
  • тарих-география пәндерінен облыстық «Алтын ұрпақ» олимпиадасында
  • І-орын иеленген
  • жетекшісі :
  • Бөрібек Гүлбана

Құрманәлі Еркін

  • Құрманәлі Еркін
  • 5а сынып оқушысы
  • тарих, география пәндерінен облыстық «Алтын ұрпақ» олимпиадасында
  • ІІІ-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Әріпжанова
  • Алма
  • Сүйіндік Нұрилла
  • 4а сынып оқушысы
  • қазақ тілі , ана тілі, математика пәндерінен облыстық «Алтын ұрпақ» олимпиадасында
  • І-орын иеленген
  • жетекшісі
  • Еспембетова
  • Жамал

Ғанбай Арайлым

  • Ғанбай Арайлым
  • Хайрулла Фариза
  • 9в сынып аудандық ғылыми жұмыстар
  • байқауында І-орын иеленген.
  • Жұмыс тақырыбы: “Энергия қуатын үнемдеу жолдары”
  • Жетекшісі:
  • Суетова Ақерке

Молдалы Жанэра

  • Молдалы Жанэра
  • 3ә сынып оқушысы
  • Республикалық «Ақбота» интеллектуалды марафонында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі: Мейірбекова
  • Гүляйхан
  • Жұматай Нұралем
  • 3ә сынып оқушысы
  • Республикалық «Ақбота»
  • интеллектуалды марафонында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі: Мейірбекова
  • Гүляйхан
  • Абдрахман
  • Бекарыс
  • 4б сынып оқушысы
  • Республикалық «Ақбота»
  • интеллектуалды марафонында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Біләлова Ләззат
  • Құдайберген Аружан
  • 4в сынып оқушысы
  • Республикалық «Ақбота»
  • интеллектуалды марафонында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Қалиева
  • Қаламқас

Слам Қуаныш

  • Слам Қуаныш
  • 3д сынып оқушысы
  • Республикалық «Ақбота»
  • интеллектуалды марафонында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі: Егембердиева
  • Феруза
  • Нұрболұлы
  • Даниял
  • 4в сынып оқушысы
  • Республикалық «Ақбота»
  • интеллектуалды марафонында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Қалиева Қаламқас
  • Роман Диар
  • 7б сынып оқушысы
  • Қазақстан тарихы пәнінен
  • республикалық «Біздің
  • Тарихымыз айбатты»
  • интернет шығарма
  • байқауында ІІІ орын
  • иеленген.
  • Жетекшісі: Айдарбекова
  • Маккамадина
  • Шакир Нұранболыс
  • 5в сынып оқушысы
  • Облыстық математикалық
  • «Самұрық» математикалық
  • сайысында І орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Абдулгаппарова Алмаш

Абдихаирова

  • Абдихаирова
  • Ақсауле
  • 10а сынып оқушысы
  • Облыстық математикалық
  • «Самұрық» математикалық
  • сайысында ІІІ орын
  • иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Сахова Болсынай
  • Райымбек Алмас
  • 5б сынып оқушысы
  • Облыстық математикалық
  • «Самұрық» математикалық
  • Сайысында І орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Бердібаева
  • Хадиша
  • Мейрамжан Ерсұлтан
  • 5б сынып оқушысы
  • Облыстық математикалық
  • «Самұрық» математикалық
  • сайысында ІІІ орын
  • иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Бердібаева
  • Хадиша
  • №1 М.Әуезов атындағы
  • мектептің 6 сынып
  • оқушылары
  • (барлығы 115 оқушы)
  • Облыстық «Тарихы тұнған
  • Оңтүстік» олимпиадасына
  • белсенді қатысқаны үшін
  • марапаттылған
  • Ұйымдастырушы:
  • Құлмаханбет
  • Ләззат

Ахмет Рабиға

  • Ахмет Рабиға
  • 11ә сынып оқушысы
  • Облыстық «Ақ көгершін» жастар шығармашылығы байқауында «Актерлік шеберлік» жанры бойынша І-орын, республикалық кезеңінде ІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі: Мархабаева
  • Эльмира
  • Құттыбай Сымбат
  • 9 сынып оқушысы
  • “Табиғат – туған анамыз”
  • аудандық шығарма байқауында
  • І-орын М.Мақатаев оқуларында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Сапарбаева Ұлжалғас
  • Кәрімова Ботагөз
  • 9ә сынып оқушысы
  • Республикалық
  • «Мен Қазақстан патриотымын»
  • шығарма байқауынан
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Сапарбаева
  • Ұлжалғас
  • Тәжібек Ақмаржан
  • 7ә сынып оқушысы
  • Аудандық «Көңілім әнді
  • ұғады» Абай оқуларында
  • ІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Қанжігітова
  • Алтынай

Пірімқұл Жазира

  • Пірімқұл Жазира
  • 11ә сынып оқушысы
  • Республикалық шығармалар
  • байқауында «Үздік ақынжанды
  • оқушы» атанып ІІІ орын
  • иеленген.
  • Жетекшісі: Шамшаддинова
  • Халима
  • Әбу Аяулым
  • 10ә сынып оқушысы
  • «Үздік Алтынсаринтанушы»
  • кітапхана оқырмандарының
  • аудандық байқауында
  • ІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Шамшидинова
  • Халима
  • Жаппар Луара
  • 4б сынып оқушысы
  • «Үздік Алтынсаринтанушы»
  • кітапхана оқырмандарының
  • аудандық байқауында
  • ІІІ орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Біләлова Ләззат

Міртай Арайлым

  • Міртай Арайлым
  • 10ә сынып оқушысы
  • Аудандық «Нұрлы жол-
  • болашаққа бастар жол»
  • аудандық фестивалінде
  • көркемсөз байқауында
  • ІІІ-орын иеленген.
  • Жетекшісі: Бибек Ләззат
  • Смайл Айдана
  • 9ж сынып оқушысы
  • Аудандық «Нұрлы жол –
  • болашаққа бастар жол»
  • аудандық фестивалінде
  • көркемсөз байқауында
  • ІІІ-орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Шорабекова
  • Мөлдір
  • Серік Аида
  • 8г сынып оқушысы
  • Аудандық «Нұрлы жол –
  • болашаққа бастар жол»
  • аудандық фестивалінде
  • көркемсөз байқауында
  • ІІІ-орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Саттарова
  • Қарашаш
  • Жаңбырбай Аяулым
  • 6з сынып оқушысы
  • Аудандық «Нұрлы жол –
  • болашаққа бастар жол»
  • аудандық фестивалінде
  • көркемсөз байқауында
  • ІІІ-орын иеленген.
  • Жетекшісі:
  • Саттарова
  • Қарашаш

Қуатбаев Ермек

  • Қуатбаев Ермек
  • 11ә сынып оқушысы
  • Облыстық «Аяз салған өрнектер»
  • сурет байқауында І орын,
  • ІІІ Республикалық «Атадан –
  • мұра» байқауында
  • І орын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Жантөреев Қайрат
  • Мәмбет Лаура
  • 9ә сынып оқушысы Облыстық
  • «Аяз салған өрнектер» сурет
  • Байқауында І орын,
  • ІІІ Республикалық «Атадан –
  • мұра» байқауында
  • І орын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Жантөреев Қайрат
  • №1 М.Әуезов атындағы орта
  • мектеп «Нұрлы жол – болашаққа
  • бастар жол» өнер фестивалінде
  • көрме ұйымдастырғаны
  • үшін марапатталған
  • Көрме жетекшілері:
  • Қойайдарова Сауле
  • Үсенбекова Нұрслу

Жамбыл Малика

  • Жамбыл Малика
  • 11 сынып оқушысы
  • Республикалық «Атадан мұра»
  • байқаудың аудандық кезеңінде
  • вокал жанры бойынша
  • Бас жүлде иеленген
  • Жетекшісі:
  • Хандуллаева
  • Сәндібала
  • Өтебек Лаура
  • 11а сынып оқушысы
  • «Тәуелсіздік тұғырым»
  • аудандық байқауында
  • вокал жанры бойынша
  • ІІІ-орын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Хандуллаева
  • Сәндібала
  • Әуелтай Ерсұлтан
  • 11 сынып оқушысы
  • Аудандық «Жігіт сұлтаны»
  • байқауында ІІІ-орын
  • иеленген
  • Жетекшісі:
  • Хандуллаева
  • Сәндібала
  • Сатыбалды Гүлбаршын
  • 5б сынып оқушысы
  • Аудандық «Патриоттық әндер»
  • фестиваль-байқауында
  • ІІ-орын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Хандуллаева
  • Сәндібала

Құрал Аягөз

  • Құрал Аягөз
  • 8 сынып оқушысы
  • «Табиғат туған анамыз»
  • қолөнер байқауында
  • кесте тоқу бойынша
  • І-орын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Карманова Шынар
  • Әуесбекова Балауса
  • 6б сынып оқушысы
  • «Волшебный бисер»
  • республикалық сырттай
  • қолөнер байқауында
  • ІІ-орын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Қилыбаева Салима
  • Хайрулла Фариза
  • 9 сынып оқушысы
  • Аудандық «Табиғат әлемі
  • балалар көзімен» қолөнер
  • Байқауында ІІІ-орын
  • иеленген
  • Жетекшісі:
  • Қойайдарова Сауле
  • Мұхтар Ақбаян
  • 9в сынып оқушысы
  • Аудандық «Табиғат әлемі
  • балалар көзімен» қолөнер
  • байқауында «Өнерлі
  • оқушы» номинациясын иеленген
  • Жетекшісі:
  • Юсупова
  • Қарлығаш
  • №1 М.Әуезов атындағы орта мектебінің аудандық «Көңілділер Тапқырлар Командасы» сайысында «Әуезов ұландары» командасы І орынды иеленген
  • Жетекшілері: Ержанова Ақмарал
  • Бижанова Кәмшат
  • №1 М.Әуезов атындағы орта мектеп командасы «Жас ұлан» ұйымының 5 жылдық мерекесі аясында «Ұланымыз Ұлы елдің» аудандық жиын-байқауында ІІ орын иеленген
  • Жетекшілері: Ержанова Ақмарал
  • Бижанова Кәмшат

Рустем Айтжан

  • Көшкінбек
  • Нұрдаулет
  • 11б сынып оқушысы,
  • Армреслингтен жасөспірімдер арасында Азия кубогінің
  • чемпионы, спорт шебері
  • Жаттықтырушы:
  • Тұрманов Бағдаулет
  • Рустем Айтжан
  • 10ә сынып оқушысы
  • Армреслингтен жасөспірімдер
  • Арасында Азия кубогінің
  • чемпионы, спорт шебері
  • Жаттықтырушы:
  • Нұрхалықов Сейфолла
  • Қожахмет
  • Ұлдана
  • 8а сынып оқушысы
  • Волейболдан аудандық
  • құрамада ойнап облыс чемпионатында
  • І орынды иеленіп,
  • чемпион атанды
  • Жетекшісі:
  • Айнабеков
  • Нұрғали
  • №1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектептің қол добынан қыздар командасы
  • аудандық турнирде І орынды иеленіп, чемпион атанды
  • Жетекшісі: Ходжаниязов Темірлан

Каталог: uploads -> doc -> 0d22
doc -> Бастауыш сынып мұғалімдерінің кәсіби қызметін ұйымдастыруда әдістемелік жұмыты дамыту жолдары
doc -> Шалдай жалпы білім беру орта мектебінің Ағылшын тілі және орыс әдебиеті мұғалімдері әдістемелік бірлестігінің
doc -> Физика-математика пәнінен Ұлттық бірыңғай тестіге дайындаудың тиімді жолы
doc -> «Ғылыми зерттеу мәдениеті» Бастауыш сынып мұғалімі А. Е. Султанова 2015-2016 оқу жылы Түсінік хат
doc -> Сабақтың тақырыбы: Ғарыш дегеніміз не? Сабақтың мақсаты: Ғарыш туралы білу
doc -> Логика әлемі
doc -> Қолдаудың рөлі Дайындаған: Жақсы №1 орта мектебінің
doc -> Жобаның өзектілігі
doc -> Дарынды және талантты оқушылармен жұмыс істеуге арналған әдістемелік ұсыныстар Оқу-ісінің меңгерушісі: Алматова Э. С. «Қазақстан ұлы державада болуы үшін бізге күш қуат, қажыр қайраты мол, ақылды да ойлы, дарынды жастар керек»
0d22 -> Абстракт Ғылыми жұмыстың мазмұны

жүктеу 25,66 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
Сабақтың мақсаты
ғылым министрлігі
Жұмыс бағдарламасы
рсетілетін қызмет
Жалпы ережелер
бекіту туралы
қызмет стандарты
туралы хабарландыру
Сабақ тақырыбы
Әдістемелік кешені
Қазақстан республикасы
республикасы білім
титулдық парағы
білім беретін
Сабақ жоспары
Қазақстан облысы
Конкурс туралы
Қазақстан республикасының
жылдарға арналған
мемлекеттік әкімшілік
бойынша оқыту
біліктілік талаптары
Республикасының білім
қойылатын жалпы
мемлекеттік қызметшілері
жалпы біліктілік
жұмыс істеу
ткізу туралы
қатысушыларға қойылатын
қағидаларын бекіту
қатысушыларына арналған
ортақ біліктілік
мамандығы бойынша
денсаулық сақтау
арналған ортақ
конкурс қатысушыларына
пәнінің мұғалімі
Мектепке дейінгі
бағдарламасының титулдық
Республикасы кіметінің
біліктілік талаптар
жұмыспен қамту
мамандығына арналған
мемлекеттік мекемесі
Бастауыш сынып
Республикасы білім
жалпы білім
Конкурс ткізу
мектепке дейінгі
облысы бойынша