Сабақтың тақырыбы: «Мен қалай жазушы болдым?»



жүктеу 7,4 Kb.
Дата03.03.2018
өлшемі7,4 Kb.
#11134
түріСабақ
  • 4 “б” сынып жетекшісі:
  • Мусагалиева Жанар Б.
  • Сабақтың тақырыбы:
  • «Мен қалай жазушы болдым?»
  • Сабақтың мақсаты
  • Білімділігі:
  • Дамытушылығы:
  • Тәрбиелігі:
  • Мәтіннің негізгі идеясын аша отырып оқушының шындыққа көзқарасын қалыптастыруға жағдай жасау.
  • Іздену, талдау, білім көкжиегін кеңейтуге мүмкіндік жасай отырып, оқуға, жазуға дағдыландыру.
  • Мамандық таңдауға, табиғатты қорғауға және эстетикалық көзқарасының қалыптасуына әсер ету.
  • Сабақтың түрі: Жаңа сабақ.
  • Сабақтың әдісі: әңгіме, сұрақ - жауап, топпен, жұппен жұмыс. Сабақтың көрнекілігі: табиғат туралы суреттер, автор портреті
  • Сабақтың барысы:
  • І.Ұйымдастыру кезеңі.
  • А) Оқу құралдарын түгендеу, сабаққа даярлығын тексеру,
  • назарларын сабаққа аудару.
  • Ә) Психологиялық дайындық.
  • Әрбір адам? (туысың, досың, жұрағат)
  • Әрбір сабақ? (үйрену, ұғу, ұлағат)
  • Әрбір ісің? (тірлік, тірек, адамдық)
  • Әрбір сөзің? (шындық, бірлік, адалдық)
  • Қаныш Сәтбаев туралы айтылған мәтінді ата.
  • - Жүсіпбек Елебеков туралы не білесіңдер?
  • -Кенен ақынның балалық шағын жазушы қалай
  • суреттеген?
  • - Мәлік Ғабдуллин кім?
  • ІІІ. Қызығушылықты
  • ояту.
  • Жұмбақ жасыру
  • Қолы жоқ, сурет салады, Тісі жоқ, тістеп алады.
  • (аяз)
  • ІV. Ой қозғау.
  • - Әрбір адам жазушы бола ала ма?
  • V. Жаңа сабақ.
  • Сабақтың тақырыбы:
  • Мен қалай жазушы болдым?
  • Максим Дмитриевич Зверев (29 қазан 189623 қаңтар 1996) — Батыс Сібір териологиясының негізін қалаушы, кейінірек табиғат зерттеушісі, жазушы. Жануарлар әлемі, табиғат туралы шығармалардың авторы. Оның шығармалары ТМД, Франция, Англия, Испания, Польша, Германия, Куба т.б. Елдерде шығарылып, таралды.
  • Қазақстанның халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың саңлағы, кеңестік алқалы топтың мүшесі және Қазақстандық жазушылар одағының басшысы, 4 рет орден иегері.
  • Оқулықпен жұмыс
  • Ойлан.
  • Жұптас.
  • Бөліс.
  • Сергіту сәті
  • VІ.Шығармашылық жұмыс
  • 1 - топ « Жазушы» тақырыбына эссе жазады. 2 - топ Бес жолды өлең жазады.
  • VІІ. Ой толғау.
  • - Жазушы өмір бойы нені сүйіп өткен? - Әрі «екі», әрі «бес» қоюға лайық болған шығарма қалай мақталды? - Қалай ойлайсың, бала қандай қасиеттері арқылы жазушы болды? - Жазушының өмірінен сені не таңдандырды, не қызықтырды?
  • VІІІ. Үйге тапсырма.
  • « Мен қалай жазушы болдым? » түс. айту
  • «Туған жердің табиғаты»туралы әңгіме жаз.
  • НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!

жүктеу 7,4 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау