|
Оқулық: Т. Аяпова, Э.Әбілдаева, Ж. Тұтбаева Тақырыбы: Жабайы жануарлар әлемі Мақсаты
|
бет | 1/2 | Дата | 17.02.2018 | өлшемі | 3,28 Mb. | | #10005 | түрі | Оқулық |
|
Пәні
|
Ағылшын тілі
|
Сынып 7
|
Оқулық: Т.Аяпова, Э.Әбілдаева, Ж. Тұтбаева
|
Тақырыбы:
|
Жабайы жануарлар әлемі
|
Мақсаты:
|
Жабайы жануарлардың түрлерімен таныстыру.
|
Міндеттері
|
Жабайы жануарлардың түрлерімен таныстыру
-Present Simple қолданылу арқылы ерекшеліктерін ажырата білуге көмектесу.
-Мәтін тыңдату арқылы, балалардың тыңдау қабілеттерін қалыптастыру.
-Жоғары және төмен дәрежелі сұрақтарға жауап бере білуге үйрету.
|
Грамматикалық материал:
Лексикалық материал:
|
Present Simple
|
Күтілетін нәтиже:
|
Мәтінді тыңдай отырып, түсіне біледі.
-Жоғары және төмен дәрежелі сұрақтарға жауап береді.
- Present Simple қандай жағдайда қолданылатынын біледі, мәтін ішінен таба біледі.
- Present Simple-ғы етістіктерді қолданып, мысал келтіре алады.
-Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді біледі.
-Жаңа сөздерді байланыстырып сөйлем құрай алады.
-Мәтінмен жұмыс жасай біледі.
|
Тіл тосқауылын жеңу
|
Тірек сөздері, сөздікпен жұмыс.
|
Ресурстар
|
1.Оқулық
Интернет
|
Сабақ кезеңдері
|
7 модуль;
Әдіс-тәсілдер
|
Мұғалімнің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Ұйымдас тыру
Тұсау
Кесер
|
ББ көшбасшылық модулі
|
1.Сыныпты ұйымдастырады, басқарады, бағыт-бағдар береді.
|
Амандасады.Сабаққа дайындалады.Күннің жадын тақтаға жазады.
|
ББмБА жаңа тәсілдер модулі:тренинг.
|
2.Сыныпта қолайлы атмосфера қалыптастыру үшін билеуге ұсынады.
Топқа бөлу:жануарлардың аттары арқылы арқылы бөлінеді. 1 топ.«Тиын»
2 топ. «Қасқыр»
3 топ. «Қоян»
Топ ережелерін қүру
Көшбасшы сайлайды
Миға шабуыл «Жануарлар» кластер жасау
|
Балалар клипқа қарап билейді.
Топқа бөлініп отырады.
Әр топ ережелерін қүрады
|
Үй тапсырмасын тексеру.
|
Vocabulary and pronunciation ex.3 p.39
|
Оқиды, аудармасын айтады.
|
Негізгі бөлім.
|
ББмБА жаңа тәсілдер модулі: Жеке , жұптық,топтық жұмыс.
Топтық жұмыс:
Өкіл әдісі.
|
Мәтінмен жұмыс ұсынады.
“About Animals” ex.2 p.38
1.Мәтінді оқып шығу.
2. Сөздікпен жұмыс.
3.Мәтінді толық аудару.
Сөз тіркестерін ұсынады.
4.Мәтінге сұрақ қою. 5-сұрақтан кем емес.
5.Сұрақ қою ретін түсіндіреді.Мәтінмен жұмыс жасайды.
6. «Постер» жасайды
-7-11-жаттығу.40-42 бет.Жаңа грамматикалық тақырыпты балалармен бірге талдайды. Мысалдарды жасалған жаттығулар ішінен табуды ұсынады.Бұрынғы алған білімдеріне негізделе отырып, қорытынды шығаруға тырысады. |
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|