іздеу: Тауып

IV. Пысықтау
- Сабақ тақырыбы: жылулық қозғалыс. Броундық қозғалыс. Диффузия. Сабақ мақсаты
тау – жыныстарын қазып алуға дайындау
- Дипломдық жоба екі бөлімнен тұрады. Жалпы бөлім. Арнайы бөлім
Сауда-саттық және Растау жүйесінің жұмыс регламенті
- Зао "казахстанская фондовая биржа"
Қашаудың айналу жиілігін анықтау
- 1 геологиялық БӨлім
Ақпараттық күтуді анықтау
- Дәріс №1 Баға туралы ұғым, маңызы, жасау қағидалары
Модуль атауы
- Компонент атауы
Тақырыбы: Қызметтік хаттар, жолдаухат, құттықтау хат, қолхат, талап ету хат т.б. Мақсаты
- Курсы: IІ семестрі:і оқу сағатының көлемі
-бап. Білім алушылардың, тәрбиеленушілердің денсаулығын сақтау
- Егемен Қазақстан
Бастауыш мектеп шағындағы тұлғалық даму
- Жас ерекшелігі психологиясы
IV.Пысықтау
- Сабақ тақырыбы: §1,§2, Табиғат және адам. Физика -табиғат туралы ғылым. Физика және техника. Сабақ мақсаты
«Отбасы – тәрбие бастауы»
- Ші оқу жылына арналған ата-аналармен жұмыс жоспары
- Дəріс. Бұрандалы қосылыстарды жинақтау
-
Сурет-3. Масштабтау мәзірі
- «информатика»
Жұмыс күшінің қажеттілігін анықтау әдістері
- Оәке 042 18 1-38/12-2013 Басылым №1
Программа терезесінің атауы. Бұл енді кәдімгі Windows-тың стантартты қатары, яғни ағымдағы программаның атауы жазылған. 1
- Сабақтың тақырыбы : Дайын кітапханалардағы графикалық объектілерді өңдеу, қисықтармен жұмыс, әсерлер. Сабақтың мақсаты
Түйіндесу – а сызығынан в сызығына үшінші с сызығы көмегімен біртіндеп өтуді айтады. Мүнда а және b сызықтары беріледі де, олардың бойынан а және в нүктелерін тауып, оларды с сызығының кесіндісімен қосу керекТүйіндесу – а сызығынан в сызығына үшінші с сызығы көмегімен біртіндеп өтуді айтады. Мүнда а және b сызықтары беріледі де, олардың бойынан а және в нүктелерін тауып, оларды с сызығының кесіндісімен қосу керек
Мүнда а және b сызықтары беріледі де, олардың бойынан а және в нүктелерін тауып, оларды с сызығының кесіндісімен қосу керек. Берілген а және b сызықтарын түйіндесетін сықтар деп
0,77 Mb. 1
оқу
Қазақ тілі 7- сыныпҚазақ тілі 7- сынып
Мақсаты. Сын есімнің түрленуінен алған білімдерін кеңейтіп, сөз қолданыста пайдалана білуге үйрету,мәтін ішінен тауып, талдауға баулу
Сабақ 23,5 Kb. 1
оқу
Алматыда бірінші бүкіл әлемдік қазақтар Құрылтайы өттіАлматыда бірінші бүкіл әлемдік қазақтар Құрылтайы өтті
Тәуелсіз Қазақстан өзінің алғашқы алтын қоймасын тауып, алтын қорын жинауды бастады
17,67 Kb. 1
оқу
Тапсырманың мақсаттары: зерттеуде бақылау әдісін қолдануды үйрену. Тапсырма 1Тапсырманың мақсаттары: зерттеуде бақылау әдісін қолдануды үйрену. Тапсырма 1
Тапсырма Бақылауларды жазудың келесі әдістері туралы ақпаратты тауып, нысанды толтырыңыз
37,08 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы:Әбдірахман АсылбековСабақтың тақырыбы:Әбдірахман Асылбеков
Сабақтың мақсаты: а өлеңдегі негізгі ойды тауып ашу,өз сөзімен жеткізе біліуге үйрету. Оқушыларды байланыстырып,сөйлей білуге баулу
Сабақ 44,63 Kb. 1
оқу
Жауабы: психоматика тапсырма Терминологиялық диктантЖауабы: психоматика тапсырма Терминологиялық диктант
Тапсырма. Психологиялық диктант. Сөйлемдерде қалып қойған сөздерді тауып жазыңыз
33,7 Kb. 1
оқу
Бар ізгілік тек білімнен алынарБар ізгілік тек білімнен алынар
Ньютон биномының жіктелуінің кез келген мүшесін табуға болатын формула мен Бернулли формуласының арасындағы байланысты тауып, ықтималдық теориясына есептер шығаруды үйрету
Сабақ 16,67 Kb. 1
оқу
Тақырыбы: «Әке мен бала»Тақырыбы: «Әке мен бала»
Білімдік: Оқушыларға сахналық көрініс арқылы мәтінді таныстыра отырып, көргені бойынша әңгімелеуге, дұрыс сөз тауып, орынды қолдануға үйрету. Тапқырлыққа баулу, көргенін түйіп айту
Сабақ 132 Kb. 2
оқу
Тақырыбы: «Әке мен бала»Тақырыбы: «Әке мен бала»
Білімдік: Оқушыларға сахналық көрініс арқылы мәтінді таныстыра отырып, көргені бойынша әңгімелеуге, дұрыс сөз тауып, орынды қолдануға үйрету. Тапқырлыққа баулу, көргенін түйіп айту
Сабақ 156,78 Kb. 2
оқу
Сызықтық функция және оның графигіСызықтық функция және оның графигі
Сызықтық функцияның графигі түзу болғандықтан, екі нүктенің координатасын тауып, түзу салу керек
15,76 Kb. 1
оқу
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі а сәлемдесу Ә ТүгелдеуСабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі а сәлемдесу Ә Түгелдеу
Сапарғали Бегалиннің кім екендігін түсіндіріп, зат есімнің жекеше түрлері туралы түсініктерін кеңейте отырып сөйлем ішінен тауып сұрақ қоя білуге үйрету, сауатты жазуға дағдыландыру
Сабақ 0,72 Mb. 1
оқу
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі а сәлемдесу Ә ТүгелдеуСабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі а сәлемдесу Ә Түгелдеу
Сапарғали Бегалиннің кім екендігін түсіндіріп, зат есімнің жекеше түрлері туралы түсініктерін кеңейте отырып сөйлем ішінен тауып сұрақ қоя білуге үйрету, сауатты жазуға дағдыландыру
Сабақ 10,06 Kb. 1
оқу
Пән аралық кіріктіру Физикалық, экономикалық география, биология, тарих, картография. Кәсіби бағдарлауПән аралық кіріктіру Физикалық, экономикалық география, биология, тарих, картография. Кәсіби бағдарлау
Оқушылардың осы курс бойынша географияға қатысты ақпараттарды өз бетімен «тауып алуы» үшін оларды арнаулы және жалпы ғылыми жүйелікке бағыттау
28,49 Kb. 4
оқу
Общие сведения о городе КарагандыОбщие сведения о городе Караганды
Аппақ Байжанов көмірді тауып алған деген аңыз бар. Хіхғасырдың соңында көмірді өндіруді бастаған алғашқыда орыс көпестері болса, кейіннен француз және ағылшын кәсіпкерлері болған
0,55 Mb. 2
оқу
Сабақ барысы: І. «Білгенге маржан» ІІ. «Тапқыр болсаң, тауып көр»Сабақ барысы: І. «Білгенге маржан» ІІ. «Тапқыр болсаң, тауып көр»
Картамен жұмыс. Оқушылар физикалық картадан орманды дала, дала зоналарының шекарасын көрсетіп, олардың алып жатқан аумағы жөнінде мәлімет беруі керек
Сабақ 0,9 Mb. 2
оқу

  1   2   3




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау