Сабақтың тақырыбы: «Қазақстандағы селекция жетістіктері»



жүктеу 14,32 Kb.
Дата26.05.2023
өлшемі14,32 Kb.
#42780
түріСабақ
өз сабак талд 1 — копия
Контекст Муканова Г.М (2), 9-сабақ. Бұлшық ет ұлпаларының құрылысы мен қызметін және олардың түрлерін сипаттау, Практикаа Ляз (1), контескст, нышан био папка істеу керек, Вопросы к экзамену Адаптация ООП, Микробиология және виросология емтихан сұрақтары, Задания, анкета короткая, анкета короткая

Өз сабағын талдау.
Мектеп: Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасы «Ғ. Қайырбеков атындағы №9 жалпы білім беретін мектеп» КММ
Күні: 27.04.23
Сынып: 10 А
Пәні: Биология
Сабақтың тақырыбы: «Қазақстандағы селекция жетістіктері»
Сабақтың мақсаты: Қазақстандағы селекция негіздері туралы жаңа ақпараттар білетін болады.
Білімділігі: Қазақстандағы селекция негіздері туралы білу оқушылардың міндеті.
Тәрбиелік: Оқушылар бір-бірін тыңдауға,нақты жауап беруге,тәртіптілікке тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: Ашық сабақ
Сабақтың үлгісі: Жаңа тақырыпты меңгеру, практикалық жұмыстар жасау.
Көрнекілігі құралдар: Дидактикалық материалдар, АҚТ, ДК экран, үлестірмелі материалдар.
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сынып реттілігін қадағаладым. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырдым. Сабақ барысы оқушылардан үй тапсырмасын тексеру үшін «Құндылықтар спректрі» әдісін пайдаландым . Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, жауаптарына байланыста бағаланды. Топқа бөлу үшін «Classroomscreen» әдісін қолдандым.
Негізгі кезең: Жаңа тақырыпты қазақстандағы селекция жетістіктері туралы презентация, видеоролик көрсету арқылы түсіндірдім. Жаңа сабақты түсіндіріп болған соң, оқулықпен жұмыс жасатып, топ бойынша және жекелей оқушылар жұмыс жасады. Оқушылардан биологиялық диктант алдым. А, В,С – деңгейлі тапсырмалар дайындадым. Сабақта қолданған әдістерім «Kahoot», «Фри» және «Квест» ойынын қолдандым. Келесі тапсырманы оқушылардың логикалық ойлауын дамыту барысында күрделі жағдаяттар ұсындым. Оқушылар топта ақылдасып, сұрақтарға дұрыс жауап берді.
Қорытынды: Соңында кері байланыс ретінде, «Білім почтасы» әдісін қолдандым. Бұл кезеңде оқушылар жекелей жұмыс жасады.
Сабақта: Жалпы сабақта оқушылар жекелей де топ бойынша да жұмыс жасап жақсы нәтижеге жетті. Оқушылардың тәртібі де және сабаққа қатысуы да жоғары дәрежеде болды. Сабақ соңында оқушылардан кері байланыс арқылы бүгінгі сабақтан алған әсерлерін білдім. Оқушылардың барлығы сабақты түсінгенін және қызықты болғанын айтты. Мен бұл сабақта өзімнің қойған мақсатыма жеттім.
Сабақта кеткен кемшіліктер: Ешқандай кемшілік болған жоқ деп ойлаймын.
жүктеу 14,32 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
Сабақтың тақырыбы
Сабақтың мақсаты
ғылым министрлігі
Жұмыс бағдарламасы
рсетілетін қызмет
бекіту туралы
Жалпы ережелер
Сабақ тақырыбы
қызмет стандарты
Қазақстан республикасы
туралы хабарландыру
Әдістемелік кешені
республикасы білім
Сабақ жоспары
титулдық парағы
білім беретін
Қазақстан республикасының
Қазақстан облысы
Конкурс туралы
жылдарға арналған
мемлекеттік әкімшілік
Республикасының білім
біліктілік талаптары
бойынша оқыту
жұмыс істеу
денсаулық сақтау
ткізу туралы
қойылатын жалпы
бойынша жиынтық
мемлекеттік қызметшілері
жалпы біліктілік
қағидаларын бекіту
жиынтық бағалау
қатысушыларға қойылатын
қатысушыларына арналған
мамандығы бойынша
Мектепке дейінгі
ортақ біліктілік
пәнінің мұғалімі
оқыту әдістемесі
арналған ортақ
конкурс қатысушыларына
жалпы білім
Республикасы кіметінің
біліктілік талаптар
бағдарламасының титулдық
мамандығына арналған
арналған әдістемелік
Республикасы білім
білім министрлігі
Бастауыш сынып