Сабақ: ағылшын тілі
|
Мектеп: Екіаша орта мектебі КММ
|
Күні: 6.04
|
Мұғалімнің есімі: Атутанова С.С
|
Сынып: 5 «Б»
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Сенің мысығыңнын түсі қандай?
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты:
|
Оқушылар жаңа құрылым “what colour is (are)? қойып және жекеше,көпше түрде жауап қайтарады.
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар: мысаға қарап,сұрақ қойып жауап бере алады
|
Оқушылардың басым бөлігі: мысалға қарап сұраққа толық жауап құра адады
|
Кейбір оқушылар: грамматикалық ережені қолдана,сұраққа толық жауап береді
|
Тілдік мақсат:
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
|
Алдыңғы тақырып:
|
Астана
|
Жоспар:
|
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
|
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
|
Басталуы
Warm-up (Кіріспе)
|
Good day dear students!
How are you?
Drone reading
Жұпқа бөлу бөліну
Phonetic drill
Red, red, rouse
White white blouse
Brown brown bag
Black black night
Blue blue bike
What color is it?
What color are they?
It is….
They are…..
Құрылымын түсіндіру
|
Good day!
Fine.
Күбірлеп оқиды
Гүлдің жапырақтары арқылы жұпқа бөлініп, түстеріне байланысты шары бар орындыққа отырады
Хормен ойды
Тапқырыпты ашады
|
Мәтін
Гүл жапырақтары,шарлар
Слайд
Слайд
|
Ортасы
Оқулықпен жұмыс
|
Тақтамен жұмыс
Ex 8 p 165
Сергіту сәті
А,В,С жұмысын беремін
|
Қалташалардан суретты алып заттың атауын және түсін атайды,аударады,тақтаға жазады
Диалог құрады
Құраған диалогтарын айтады
Оқушылар қайталайды
А,В,С жұмысына жекелей жауап береді
|
Қалташалар суреттер
Оқулық
DVD диск
Үлестірмелі тапсырма
|
Аяқталуы
|
Топтық жұмыс
|
Суреттер мен түстерді пайдаланып топпен анаграмма құрады
|
Анаграмма,
суреттер
|
Қосымша ақпарат:
|
Саралау
-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау
-Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнарлық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
|
Үй тапсырмасы
|
Ex 11 p165 ,165 беттегі суретке қарап сөйлем құрау,сөзжұмбақ құру.
|
Рефлексия
«Бағдаршам» арқылы оқушылар сабаққа деген өз бағаларын береді
Сабақ оқу мақсаттары шынайы ма?
Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз
пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз
|
|
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды? (оқытуда да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алар еді (оқытуда да, оқуды да ескеріңіз)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|
Сабағымда «А.В.С» деңгейлік тапсырмалар өте табысты болды. Яғни оқушылар үй тапсырмаға берілген мәтін бойынша жауап берді. Осы жерде оқушы үйде дайындалған немесе дайындалмағаны белгілі болады.
Сабағымда критериалды бағалауды еңгіздім. Оқушылар өз жұмыстарына критерий бойынша ұпай қойып, бағаланды.
Келесі сабағымда Керимбек Тоғжан және Исэлхаан Жибекке қосымша күрделілеу тапсырма беруді қолға алуым керек.
|