Сабақтың тақырыбы: Монғол империясының құрылуы Оқу мақсаты



жүктеу 9,88 Kb.
Дата20.05.2018
өлшемі9,88 Kb.
#14977
түріСабақ
  • Күні:
  • Мұғалімнің аты-жөні: Ергали У Е
  • Сынып:
  • Қатысқандар саны: 20
  • Қатыспағандар саны:-20
  • Сабақтың
  • тақырыбы:
  •  
  • Монғол империясының құрылуы
  •  
  • Оқу мақсаты
  • 6.2.2.3 – көшпелілердің әскери өнеріндегі жетістіктерін сипаттау;
  • 6.3.1.6 – картаны қолдану арқылы XIII-XVғасырлардағы мемлекеттердегі саяси үдерістерді түсіндіру
  •  
  • Барлық оқушылар Монғолдар мемлекеттік деңгейге қалай жеткенін біледі
  • Басым оқушылар Әскери жетістіктерін айқындайды
  • Кейбір оқушылар Саяси үдерістерді
  • талдайды
  • Бағалау критерийлері
  • Тілдік мақсаттар:
  • 1. Монғолдар туралы, теледидардан, әлеуметтік желіден көргендерінің ортаға салады, толықтырады.
  • 2. Бейнежазбаны көріп сұрақтарға жауап таба алады
  • 3. Монғол империясының қоғамдық құрылысын, әскери әкімшілігін талдай алады.
  • Оқушылар: жұпта өзара диалогқа түсе отырып, тақырыпқа байланысты, өз ойларын айтады. Тыңдалым бойынша оқушылар өз ойларын зерттеу сұрақтарына салады, түртіп алады.
  •  
  • Құндылықтарға баулу
  • Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы. Тұлға аралық қарым-қатынасты дамытуға және бағалауға мүмкіндік беретін жұптық және топтық жұмыстарды қолдану, әрбір ойдың құндылығын құрметтеу.
  • Пәнаралық байланыс
  • Тақырып бойынша алдыңғы білім
  • Қазақстан жерінде моңғол экспансиясына дейін түркі тілдес тайпалардың этносаяси бірлестігі қалыптасқанын теледидардан, әлеуметтік желілерден көреді біледі, түсінік қалыптасады.
  •  Сабақ барысы
  • Сабақтың жоспарланған кезеңдері
  • -
  • «
  • 1-тапсырма
  • «Мозайка» әдісі» арқылы суретті хат арқылы сөйлем құрастыру » видеожлазбасын корсету
  • Үндістанның солтүстігіндегі барлық мемлекеттерді біріктірген Гупта әулетінің тарихы
  • 2-тапсырма
  • Тыңдалым процесіпөркен «Моңғолдар мемлекеттілік деңгейге қалай жетті» бейнежазбадан зерттеу сұрақтарына жауап береді. «Түртіп алу» стратегиясын қолданамын
  • Ы 4-тапсырма) -
  • «ҮМонғолия аумағы мен халқы үш әскери әкімшілік аймаққа бөлінгені туралы кестені толтырады.
  • Белсенді оқыту тәсілі
  • Жеке жұмыс
  • Топпен жұмыс
  • Жұптық жұмыс
  • Жұптық жұмыс
  • Саралау әдістері
  • «Мозайка әдісі» бойынша суретті хат арқылы сөйлем құрастыру яғни оқушыларға таныс тақырыптың мағынасын ашу, деректерді қолдану дағдыларын дамыту
  • «Білім пирамидасы» тапсырмасын орындауда сатылай білім пирамидасын құрастырып, топтың тапқырлығын, жылдамдығын байқатып білім шыңына жетуге талпынады.
  • Кестемен жұмыс қолдана оқушылардың білім деңгейін байқау.
  •  
  •  
  •  
  • .
  •  

жүктеу 9,88 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау