Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі: Үй тапсырмасын тексеру. "Миға шабуыл" Дайындығың қалай?



жүктеу 4,49 Mb.
Дата21.11.2018
өлшемі4,49 Mb.
#22898
түріСабақ
  • Сабақтың мақсаты:
  • Оқушыларды кесте жасауға, ұяшықтарды қосуға, алып тастауға жұмыс істеуге үйрету
  • Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңі: 2. Үй тапсырмасын тексеру.
  • “Миға шабуыл”
  • Дайындығың қалай?
  • 3. Жаңа сабақ.
  • 4. Дербес компьютермен жұмыс
  • (Деңгейлік тапсырмалар )
  • 5. Ой қозғау
  • Топтық жұмыс
  • 6. Жаңа сабақты бекіту.
  • «Сен- маған, мен -саған» әдісі.
  • 7.Бағалау.
  • 8.Үйге тапсырма.
  • 9. Кері байланыс
  • Үй тапсырмасын тексеру
  • Дайындығың қалай?
  • 1. Мәтіндік процессор дегеніміз не?
  • Мәтіндік ақпаратты компьютерде
  • өңдеу үшін арнайы мүмкіндіктері бар
  • қолданбаны мәтіндік процессор деп атайды.
  • Microsoft Word редакторына
  • қалай кіреміз?
  • Пуск – Все программы – Microsoft
  • office – Microsoft office Word
  • Microsoft Word редакторының
  • негізгі элементтері?
  • Тақырып жолы, меню жолы,
  • стандартты тақтасы, пішімдеу
  • тақтасы, сызғыш және абзац
  • маркерлері, сырғытпа және
  • айналдыру жолағы, жұмыс аймағы
  • және меңзер, қалып – күй жолы.
  • Құжат құру жолы?
  • 1. Қаріп және оның өлшемін таңдау
  • 2. Мәтінді енгізу және редакциялау
  • 3. Мәтінді пішімдеу
  • 4. Құжатты сақтау
  • 5. Баспаға жіберу
  • 1.Редакциялау дегеніміз не?
  • Өңдеу, енгізу, өшіру, орнын ауыстыру немесе
  • құжаттың мазмұнын түзету.
  • Пішімдеу дегеніміз не?
  • Пішімдеу дегеніміз - мәтіндік құжаттарды
  • рәсімдеу бойынша жүргізілетін әртүрлі
  • әрекеттерді айтамыз.
  • Microsoft Word редакторында
  • неше меңзер бар?
  • Microsoft Word редакторында екі
  • меңзер болады: 1) кірістіру нүктесі
  • 2) І меңзері
  • Қаріпті пішімдеу үшін
  • қандай менюді таңдаймыз?
  • Формат

Тұрады ол жолдармен бағандардан, Және тұрар ұяшықтар ағымынан. Кәне ойланып көрейік ол не екен, Баған менен жолдарды қиылыстырған.

  • Тұрады ол жолдармен бағандардан, Және тұрар ұяшықтар ағымынан. Кәне ойланып көрейік ол не екен, Баған менен жолдарды қиылыстырған.
  • (Кесте)

Кестенің бір негізгі элементі, Көлденең ұяшық құру қызметі. Ұяшық емес, баған емес ол не екен? Кестенің негізгі болған қызметі. (Жол)

Тіктөртбұрышқа ұқсайды,

  • Тіктөртбұрышқа ұқсайды,
  • Елемей кетуге болмайды.
  • Бағанменен жолдардың қиылысы,
  • Кестеде қай элементті құрайды.
  • (Ұяшық)
  • Жаңа сабақ
  • Кестелер. Кестелерді құру
  • Назар аударатынымыз
  • Кесте құру;
  • Кестенің жолы мен бағанының ұзындығын және енін өзгерту;
  • Кестенің жолын/бағанын қою;
  • Кестенің жолын/бағанын жою;
  • Кестелер. Кестелерді құру
  • Кесте дегеніміз – бағандар мен жолдарда
  • реттелген ақпарат
  • Ж о л д а р
  • Б
  • а
  • ғ
  • а
  • н
  • Ұяшық
  • Мәзір жолы:
  • Кесте ҚоюКесте
  • Кесте қою
  • Стандартты тақтадағы кесте қою белгісі арқылы
  • Мәзір жолы:
  • КестеКесте сызу
  • 1-әдіс
  • 3-әдіс
  • 2-әдіс
  • Мәзір жолы:
  • Кесте ҚоюКесте
  • 1-әдіс
  • Мәзір жолы:
  • Кесте ҚоюКесте
  • Стандартты тақтадағы кесте қою белгісі арқылы
  • 2-әдіс
  • Мәзір жолы:
  • КестеКесте сызу
  • 3-әдіс
  • Мәзір жолы:
  • КестеКесте сызу
  • Деңгейлік тапсырмалар
  • І. Міндетті деңгей
  • 1- ші тапсырма
  • Стандартты саймандар қатарындағы Кесте қосу (Вставить таблицу)
  • батырмасын шерту арқылы кесте құрыңыз.
  • 3 оқушы туралы мәлімет кестені толықтыру
  • Р/с
  • Оқушының аты- жөні
  • Туған жылы
  • Мекен- жайы
  • Телефоны
  • 1
  • 2
  • 3
  • II Лайықты деңгей
  • 2 -тапсырма
  • «Менің сабақ кестем»

“Ой қозғау” Топтық жұмыс

  • Екі топқа плакат, желім және құралдардың аттары жазылған кеспе парақшалар таратылады.
  • Берілген уақыт ішінде бірінші топ плакатқа MS Word стандартты және пішімделген құралдар тақтасының элементтерін жапсыру керек.
  • Екінші топ плакатқа MS Word терезе элементтерін жапсыру керек.
  • Оқушының аты
  • жөні
  • Өткен тақырыпты меңгеру
  • Жеке тапсырманы орындай алуы
  • Топтық тапсырмаларды орындай алуы
  • Сабақта белсенділігі
  • Тәртібі
  • Жалпы ұпай саны
  • «Сыншыл дос» бағалау парағы
  • ҮІІ. Бағалау критерийлері :
  • VI. Оқушыларды бағалау
  • V. Үйге тапсырма беру
  • Үйге 140-144 беттердегі §22. «Кесте. Кесте құру» тақырыбын оқып келу.

жүктеу 4,49 Mb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау