Программалау Педагогтың аты-жөні Айдарбек н күні Сынып: 4



жүктеу 24,43 Kb.
Дата17.09.2023
өлшемі24,43 Kb.
#43411
түріПрограмма
11 ҚГ 3 сабақ


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Программалау

Педагогтың аты-жөні

Айдарбек Н

Күні




Сынып: 4

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Бұлттық технологиялардың міндеті мен жіктелуі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

11.1.1.1 бұлттық технологияның не екенін түсіндіру;
11.1.1.2 жалпы қолжетімді, қашықтағы файлдарды (мәтіндік құжаттар, күнтізбелер, таныстырылымдар кестелер) қолдану және оларды бірге түзету

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

Бұлттық технологиялар ұғымын түсіндіре алады;



Көптеген оқушылар:

Қолжетімді файлдарды қолданады;



Кейбір оқушылар:
Бұлттық технологияларды дамыту болашағын талқылай алады.

Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
3 мин

Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушылармен амандасу, түгелдеу.
Өткен сабақты еске түсіру

1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.






Оқулық
Алматы
кітап баспасы
2020

Сабақтың ортасы
25 мин

1 тапсырма:
Бұлттық инфрақұрылымға нелер кіреді?
Серверлер

  • Программалық қамтамасыз ету

  • Қызметтер

  • Физикалық дискілер

  • Мазмұн

  • Пайдаланушы құрылғылар

  • Желі

  • Виртуалды мәшинелер



Дескриптор:
Бұлттық технологиялар ұғымын түсіндіре алады;
2 тапсырма:
Деңгейлік тапсырмалар
А деңгейі
Интернет ресурстарын қолдана отырып, "программалық қамтамасыз етілім» сияқты бұлттық есептеулер қызметін көрсететін ең танымал ресурстарды іздеп тап.
В деңгейі
Іздеу жүйелерінен алынған ақпаратты қолдана отырып, мәтіндік редакторда бұлттық технологиялардың дамуы жайлы кесте жасаңдар.
С деңгейі
"Бұлттық технологиялар" тақырыбы бойынша терминдер мен анықтамалардың сәйкестігіне тапсырма жасаңдар.


Дескриптор:
-Қолжетімді файлдарды қолданады;
- Бұлттық технологияларды дамыту болашағын талқылай алады.

Мұғалімді тыңдайды

1-тапсырманы орындайды

2-тапсырманы орындайды


ҚБ: Сабақ соңында мұғалімнің қорытынды бағалауы «Мадақтау сөздер» әдісі арқылы оқушылардың сабаққа қатысу деңгейіне қарай жүргізіледі. Жарайсың!, Жақсы!, Талпын!.

Видеожазба

Дәптер пәндік



Сабақтың соңы
3 мин

Оқушылар материалды оқып-білгеніне қарай «БІЛЕМІН. БІЛГІМ КЕЛЕДІ. БІЛДІМ» кестесін толтырады.



Өзін-өзі бағалау.







Үй тапсырмасы
1 мин

Бұлттық технологиялардың міндеті мен жіктелуін оқып келу










жүктеу 24,43 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау