| Тақырыбы: Қара және түсті металдар Сарамандық әдіс, картамен жұмыс, кесте, сызбалар толтыру, «топтастыру» стратегиясы 3,97 Mb. 1 | оқу |
| Сабақ тақырыбы: «Әдептілік- әдемілік» Семантикалық картамен жұмыс Ә- 1+1 деп- 2+1 ті- 3+1 лік-4+2 ә- 8-2 де- 6-3 мі- 9-4 лік- 10-6 Сабақ 4,39 Mb. 1 | оқу |
| Сабақты тақырыбы: Гидросфера Жердің су қабығы. Сабақтың мақсаты Дамутушылығы: Оқушылардық шығамашылық, белселді қабілеттерін, картамен жұмыс дағдыларын және логикалық ойлауын дамыту Сабақ 10,23 Kb. 1 | оқу |
| Тақырыбы: ”Қазақстан жазықтары” Оқушылардың баяндай білу,есте сақтау, ойлау,картамен жұмыс істеу,табиғаттың құрамды бөліктері арасындағы себеп салдар байланыстарын анықтау қабілеттерін, шығармашылық дағдыларын дамыту Сабақ 3,29 Mb. 1 | оқу |
| Сабақ барысы: І. «Білгенге маржан» ІІ. «Тапқыр болсаң, тауып көр» Картамен жұмыс. Оқушылар физикалық картадан орманды дала, дала зоналарының шекарасын көрсетіп, олардың алып жатқан аумағы жөнінде мәлімет беруі керек Сабақ 0,9 Mb. 2 | оқу |
| Ii. Негізгі бөлім. Саралап, деңгейлеп оқыту технологиясының мазмұны Менің шығармашылық жұмысымның тақырыбы: «Саралап,деңгейлеп оқыту технологиясы бойынша оқушыларды кескін картамен жұмыс жасауға үйрету» 98,68 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: Көлдер Сабақтың мақсаты: Көлдер туралы оқушылар түсінігін қалыптастыру. Өлке көлдері жайлы білімдерін тереңдете келе, отансүйгіштік қасиеттерін артыру, географиялық мәдениетке тарту. Картамен жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру Сабақ 74,2 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: Топографиялық карта жайлы түсінік. Картамен жұмыс жасау Сабақтың мақсаты: Оқушыларға карталар жайлы түсінік беру және карталар масштабына үйрету Сабақ 54,2 Kb. 1 | оқу |
| Шымкент қаласы. Қазыбек би атындағы №36жалпы орта мектеп Сабақтың түйінді мақсаттары және оқыту талабына қол жеткізу тәртібі: Климат және оның элементтері туралы түсінік беру. Климаттық белдеулерді ажырата білуге үйрету. Картамен жұмыс істеу машығын қалыптастыру Сабақ 434,57 Kb. 2 | оқу |
| Менің шығармашылық жұмысымның тақырыбы: «Саралап,деңгейлеп оқыту технологиясы бойынша оқушыларды кескін картамен жұмыс жасауға үйрету» Та – бұл географияның екінші тілі. Оқушыларды өз бетімен кез-келген географиялық нысандарды кескін картаға түсіруге, географиялық нысандардың орналасуын, олардың дұрыс жазылуын 147,42 Kb. 1 | оқу |