Сабақтың тақырыбы Менің күн тәртібім Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



жүктеу 32,21 Kb.
бет1/4
Дата19.05.2023
өлшемі32,21 Kb.
#42673
түріСабақ
  1   2   3   4
қмж


Ортақ тақырып:
Бөлімше

Өзім туралы.
1.2. Мектеп және мектеп қоғамдастығы

Педагогтің аты-жөні:




Күні:




Сынып: 1

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Менің күн тәртібім

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаттары

1.1.2.4 – күн тәртібін сақтау маңызын түсіндіру және күн тәртібін құру.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар:

  • күн тәртібі не екенін түсіндіретін болады;

  • күн тәртібін қалай сақтау керек екендігін анықтайды.

Көптеген оқушылар:

  • күн тәртібін сақтаудың маңыздылығын түсіндіре алады;

  • бір күн тәртібін мысал ретінде құрастырады.

Кейбір оқушылар:

  • күн тәртібін сақтауды талқылай алады;

  • күн тәртібін сақтаудың денсаулыққа оң әсері бар екендігін дәлелдейді.


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

Мұғалім оқушылармен сәлемдеседі, «Тілек айту» тренингі
Мұғалім балаларға сұрақ қояды:
– Адам сағатты не үшін ойлап тапқан?
Мұғалім: – Тәуліктің төрт мезгілін ретімен атаңдар.

Сәлемдеседі. Тренинге қатысады.
Сұраққа жауап береді.
ФТ. Балалардың
жауабы: Кешікпеу үшін.
Әрбір істі уақытында істеу үшін. Уақытты текке өткізбеу үшін. Балалар: Таңертең.
Күндіз. Кешке. Түнде.




Сурет: сағат
Суреттер: таңертеңгі, күндізгі, кешкі, түнгі.

Ортасы

Мұғалім өлең оқиды:
Таң атты сағат шырылдап,
Шақырды уақыт зырылдап.
Шеберханаға анамды, зауытқа менің әкемді.
(К. Ладонщиков)
Мұғалім талқылауды ұйымдастырады:

Өлеңді тыңдайды. Сұраққа жауап береді.













ФТ. – Келіңдер, «Таң неден басталады?» деген сұрақты
қарастырайық. Неге таң жақсы көңіл күймен басталуы керек?

Мұғалім сергіту сәтіне шақырады. Мұғалім: – Менімен бірге жаттығу жасауды ұсынамын:


Төсегіме күн түсті,
Бір, екі, үш, төрт, бес. Біз жаттығу жасаймыз, Отырып-тұру сөз емес. Қолды кеңінен жаямыз, Бір, екі, үш, төрт, бес. Еңкейеміз – үш, төрт,
Аяқтың басымен және өкшемен Бір орында секіру.
Жасаймыз солай жаттығу.


Мұғалім: Біз жақсы сергіп қалдық, жарайсыңдар. Ары қарай тағы не
істейміз? (Балалардың жауабы)


Мұғалім: – Дұрыс, барып жуынамыз және су емшараларын қабылдаймыз. Су пайдалы адамға,
Шынығамын күнде мен. Тоңбайды аяз-боранда, Салқын суға үйренген.


Мұғалім: – Балалар, айтыңдаршы жуынғаннан кейін не істейміз? (Балалардың жауабы)

Мұғаліммен бірге жаттығу жасайды.

Жуынамыз және су емшараларын


қабылдаймыз.

Төсегімізді жинап, таңғы ас ішеміз, одан соң мектеп формасын киіп, мектепке барамыз.




жүктеу 32,21 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау