Сабақ Мұғалімнің аты-жөні Күні: Сынып



жүктеу 1,48 Mb.
Дата15.08.2022
өлшемі1,48 Mb.
#39103
түріСабақ
7-сабақ


19-сабақ



Мұғалімнің аты-жөні




Күні:




Сынып: 3

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Өз білімін тиянақтау.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

Теңдеу, теңдік, теңсіздік тақырыптары бойынша оқушылардың біліктерін пысықтай түсу,топтық жұмыста әр оқушы білімін саралау

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындайды:
Қарапайым теңсіздіктерді салыстыра алады;
Кейбір оқушылар:
Қарапайым теңсіздіктердің шешімдерін таба алады;


Кейбір оқушылар орындайды:
Қарапайым теңсіздіктердің шешімдер жиынын таба алады;



Бағалау критерийлері

  1. Теңсіздіктер туралы қайталайды.

  2. Қарапайым теңсіздіктерді салыстырады.

  3. Қарапайым теңсіздіктердің шешімдерін табады

  4. Қарапайым теңсіздіктердің шешімдер жиынын табады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
3 мин

Психологиялық ахуал .
Бір, екі, үш,
Сынып іші тып-тыныш.
Жалқаулықты тастаймыз,
Сабақты біз бастаймыз.



Ширату жаттығуларын жасайды.




Интер тақта

Сабақ
тың ортасы
10 мин





1 топ 2 топ
Х+20*8=2600 Х*(40:4)=12600
Х+160=2600 Х*10=12600
Х=2600-160 Х=12600:10
Х=2440 Х=1260
2440+20*8=2600 1260*(40:4)=12600
240+160=2600, 2600=2600 1260*10=12600, 12600=12600


4 топ 3 топ
19200:10:Х=10 Х-560:7=20000
1920:Х=10 Х-80=20000
Х=1920:10 Х+80-80=20000+80
Х=192 Х=20080
19200:10:192=10 20080-560:7=20000
1920:192=10, 10=10 20080-80=20000, 20000=20000





Күрделі теңдеуді шешеді.

Дәптер
мен жұмыс


Топта тексеру


Жарайсың

Интер тақта


Дәптер
қаламсап

5 мин

«Түлкіге көмек» ойыны





Себетке жинау
Сыныпты үш топқа бөледі

Теңдеулерді шешеді



Себетке көп салған топ жеңімпаз.
Жұлдызшамен бағалау

Дәптер
қаламсап





5 мин

«Кім жылдам?» ойыны.


«Кім жылдам?» ойыны арқылы өрнектің мәнін табады.





А4 қағазы, маркер,

2 мин

Сергіту сәті.
Біз өнерлі баламыз. (өзін көрсетеді)
Шырқатып ән саламыз. (екі қолды жанына созады)
Би билейміз бұралып, (би қимылын көрсетеді)
Доспыз, тату боламыз. (барлығы қол ұстасып, жоғары көтереді)



Оқушылар қимыл-қозғалыс жасайды.







4 мин

Миға шабуыл

1.Күндіз жарық,ал түнде? ( қараңғы)


2.Құстар өлең айтады,ал ит? ( үреді)
3.Мысықта жүн бар,ал үйректе? ( мамық)
4.Балық жүзеді,ал жылан? ( жорғалайды)
5.Бүркіт ұшады,ал балық? ( жүзеді)
6.27 3-тің кубы,ал 216 ше? ( 6 кубы)
7.Пальтода түйме бар,ал бәтеңкедеше? ( бау)
8.Алма жеміс,бүлдіргенше? ( жидек)
9.Теректежапырақ бар,ал гүлде? ( күлте)
10.Тәуліктің 1/4 бөлігі (6сағат
11.Ең кіші екі таңбалы санды 3 есе арттырғанда 30,ең үлкен екі таңбалы санды 2 есе арттырғанда неше болады? ( 198)
12.Арбадағыүшат 12 км/сағжылдамдықпенжүрсе,әраттыңжылдамдығықанша? ( 12км/сағ)
13.1 тонна темірауыр ма,1 тонна мақтаауырма? ( тең)
14.Ағайынды үш баланың әр қайсысының екі әпкесі бар,бұл отбасында неше бала бар? (5)

Мұғалім сұрақ қояды, оқушы мирафонмен жауап береді
Дұрыс жауапқа оқушылар қол шапалақтайды

«Ашық микро
фон»
әдісі
Шапалақ
тау әдісі

Тапсыр
ма жазылған тамшы
лар







6 мин




Аырмашылықты табады

Барлығын тапқан топ жеңімпаз

Шапалақ
тау әдісі






2 мин





Сынып екі топқа бөлінеді, плакаттан өрнектің мәнін тауыпсәйкес түспен бояйды.


Топ мүшелері толық қатысуы керек.

Басбар
мақ


әдісі



Интер.
Тақта

Плакат
Түсті қалам






Сабақтың соңы
3 мин

Рефлексия






Оқушылар стикерге өз ойларын жазы, жапсырады

Екі жұлдыз жұмыс істеген кезде оларға ерекше ұнаған
2 зат


Бір тілек бұл жақсар
туға болатын нәрсе.



Плакат
стикер

жүктеу 1,48 Mb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау