Day: Ұйымдастырылған оқу іс – әрекетінің технологиялық картасы Білім беру саласы: Қатынас Бөлімі: ағылшын тілі Тақырыбы: “How old are you



жүктеу 37,44 Kb.
Дата01.01.2018
өлшемі37,44 Kb.
#6792
түріСабақ

Day:

Ұйымдастырылған оқу іс – әрекетінің технологиялық картасы

Білім беру саласы: Қатынас

Бөлімі: ағылшын тілі

Тақырыбы: “How old are you?

Мақсаты: 1. Білімділік: Балаларға 1-5 таныстыру.Жаңа сабақ арқылы балалардың сөздік қорларын дамыту.

2. Дамытушылық: Балалармен сұрақ жауап арқылы жұмыс жасау. Диологтық тілдесуді дамыту.

3. Тәрбиелік: Балалардың өзара ішінде достыққа, сыйластыққа қарым-қатынасқа тәрбиелеу.

Көрнекіліктер: суреттер,плакат.

Сөздік жұмыс:How old are you? I am ... four, five

Топтар:Шие Аккайын Орик Балдырган
Сабақтың барысы

Әрекет кезеңдері

Тәрбиешінің іс – әрекеті

Балалардың іс – әрекеттері


Мотивациялық қозғаушы



Good morning my dear children.I am glad to see you. Бүгінігі көңіл күйлерің қандай? Ал менің көңіл күйім өте керемет. Сабағымызды дәл осындай күймен бастайық.



Good morning teacher

Көңіл күйіміз керемет



Ұйымдастыру, ізденуші



Бүгін біз жаңа сабақпен танысамыз.Сабағымызды бастамай турып, өткен сабақты есімізге түсіріп алайық.Балалармен жеке жұмыстар өткізу.

Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы “How old are you”? қазақ тілінде аударғанда “Сенің жасың нешеде”

Балалармен жаңа сөздермен танысамыз:

New word:
1 How old are you?

2 I am…

3 four

4 five

Ok repeat after me all together
The next game: translate the words

1 five

2 I am

3 сенің жасың нешеде?

4 төрт

Ok very good.

Балалармен жеке жұмыс жасау(суреттер арқылы)

come to here

What is your name?

Where are you from?

How old are you?

Who is the next? You come to here.

What is your name?

Where are you from?
Жарайсыңдар барлық сұрақтарға дұрыс жауап бердіңдер.

Балалар бір бірімен диологпен сөйлеседі.

Example:

Good morning!

What is your name?

Where are you from?

How old are you?

Good bye.
Good morning!

What is your name?

Where are you from?

How old are you?

Good bye.
Балалармен бірге өлең жаттау.

Phonetic drill:

One, two, three

Let me see

One, two, three

Let me see…..
Сергіту сәті:

Clap, clap, clap your hands

Feet, feet, feet your feet….

Very good. Thank you so much.


1 How old are you?

2 I am…

3 four

4 five

Балалардың жауабы.

Балалардың жауаптары

Good morning!

What is your name?

Where are you from?

How old are you?

Барлығы қайталап айтады.
Барлығы бірге жаттығу жасайды.


Коррекциялық қозғаушы, рефлексия



Рахмет балалар, жарайсыңдар! Сендерге бүгінгі сабақ ұнады ма? Біз бүгін сабақта не істедік? Сонымен бүгінгі сабағымыз аяқталды, зейін қойып тыңдағандарына рахмет. Lessen is over . have rest. Good bye my children



Иә, өте қатты ұнады,біз сабақта ойын ойнадық, жаттығу жасадық жаңа сөздермен таныстық. Good bye teacher.


Күтілетін нәтиже:

Нені білу керек: сұрақтарға толық жауап беруді білу керек.

Түсінігі бар: :жаңа танысқан сөздерді толығымен дұрыс игеру керек.

Орындай алады:ағылшын тілінде сөздерлі еркін айта алады
жүктеу 37,44 Kb.

Достарыңызбен бөлісу:




©g.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет
рсетілетін қызмет
халықаралық қаржы
Астана халықаралық
қызмет регламенті
бекіту туралы
туралы ережені
орталығы туралы
субсидиялау мемлекеттік
кеңес туралы
ніндегі кеңес
орталығын басқару
қаржы орталығын
қаржы орталығы
құрамын бекіту
неркәсіптік кешен
міндетті құпия
болуына ерікті
тексерілу мемлекеттік
медициналық тексерілу
құпия медициналық
ерікті анонимді
Бастауыш тәлім
қатысуға жолдамалар
қызметшілері арасындағы
академиялық демалыс
алушыларға академиялық
білім алушыларға
ұйымдарында білім
туралы хабарландыру
конкурс туралы
мемлекеттік қызметшілері
мемлекеттік әкімшілік
органдардың мемлекеттік
мемлекеттік органдардың
барлық мемлекеттік
арналған барлық
орналасуға арналған
лауазымына орналасуға
әкімшілік лауазымына
инфекцияның болуына
жәрдемдесудің белсенді
шараларына қатысуға
саласындағы дайындаушы
ленген қосылған
шегінде бюджетке
салығы шегінде
есептелген қосылған
ұйымдарға есептелген
дайындаушы ұйымдарға
кешен саласындағы
сомасын субсидиялау